Keystone logo
Oman

Najlepsze uniwersytety dla Licencjat Programy w Oman 2024

Liczba instytucji: 8
  • Muscat, Oman

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • Seeb, Oman

  College of Engineering, wcześniej znany jako Caledonian College Of Engineering , został założony w 1996 roku. Pierwsza prywatna szkoła inżynierska w Sułtanacie Omanu. Oferuje programy studiów licencjackich (UG) i magisterskich w dziedzinie inżynierii zgodne z międzynarodowymi standardami, a programy UG są akredytowane przez IET (Wielka Brytania) i CIOB (Wielka Brytania); Instytucja jest akredytowana przez OAAA (Oman)

  • Sohar, Oman

  College of Applied Sciences - Sohar jest jedną z sześciu uczelni podległych Ministerstwu Szkolnictwa Wyższego, założoną w 1990 roku i zlokalizowaną w mieście Sohar w prowincji Albatina Północna. Wizja uczelni polega na odegraniu istotnej roli w przedstawianiu Omanu światu jako narodu rozwijającego się, co przekłada się na wnoszenie wkładu w dziedzinę nauk stosowanych i rozwój wspólnoty wiedzy, co potwierdza omańskie normy kulturowe.

  • Muscat, Oman

  Scientific College of Design to prywatna uczelnia artystyczna i projektowa z siedzibą w Muscat, Sułtanat Omanu. Ustanowione na mocy dekretu ministerialnego i regulowane przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego, kolegium oficjalnie rozpoczęło swoje programy i usługi akademickie w październiku 2004 r. Kolegium zarządza rada powiernicza, której przewodniczy Dyrekcja Generalna Prywatnych Uniwersytetów i Kolegiów.

  • Sohar Port, Oman

  International Maritime College Oman (IMCO) to wyjątkowa uczelnia w Omanie, krajach GCC i nie tylko. IMCO została założona 24 kwietnia 2005 r. I jest własnością rządu Omanu (ASYAD).

  • Sur, Oman

  Sur University College (SUC) została założona w 2001 roku po zatwierdzeniu przez Radę Szkolnictwa Wyższego numer zamówienia MHE / MO / 2001/3/211. Uczelnia została również zarejestrowana jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (LLC) w Oman Trading & Industry of Chamber w doskonałej kategorii z numerem handlowym: 4/10194/4. Jest to jedna z firm należących do Mubarak Bahwan Group of Companies.

  • Muscat, Oman

  Tutaj wiemy, że masz nieograniczone możliwości w branży turystycznej i hotelarskiej. Naszą rolą jest pomóc Ci je zrealizować. Niezależnie od tego, czy szukasz krótkiego kursu, który poprawi Twój rozwój zawodowy, uzyskasz dyplom ukończenia studiów, czy też szansę na studia licencjackie, znajdziesz odpowiednią okazję, która spełni Twoje potrzeby i rozpali Twoją wyobraźnię.

  • Muscat, Oman

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...