Keystone logo
Tajwan

Najlepsze uniwersytety dla Licencjat Programy w Tajwan 2024

Liczba instytucji: 18
  • Taipei, Tajwan
  • Kaohsiung, Tajwan

  This program is only available as a second part of the Dual Degree Program after students. is only available via our highly accredited University...

  • 250, Tajwan

  W 1973 roku, w odpowiedzi na wezwanie rządu do rozwoju sportu narodowego, prezes Formosa Plastics Group, Yung-Ching Wang, podarował rządowi gimnazjum, pierwszą krajową kopułę na Tajwanie, kupując ziemię. W maju 1984 r. W celu długofalowego rozwoju sportu narodowego Ministerstwo Edukacji utworzyło 66-hektarowy wielofunkcyjny park sportowy, w tym oddane wówczas gimnazjum i inne wywłaszczone grunty prywatne.

  • 43號, Tajwan

  National Taiwan University of Science and Technology został założony 1 sierpnia 1974 roku jako National Taiwan Institute of Technology (NTIT). Była to pierwsza tego typu uczelnia w systemie szkolnictwa technicznego i zawodowego w naszym kraju. Rozszerzając ten system na najwyższy poziom, ta nowa szkoła miała zaspokoić zapotrzebowanie na wysoce wyszkolonych inżynierów i menedżerów na poziomie licencjackim, stworzonym przez nasz szybki rozwój gospodarczy i przemysłowy. W 1979 i 1982 NTIT dodał odpowiednio studia magisterskie i doktoranckie.

  • 123號, Tajwan

  Opierając się na tradycyjnych i podstawowych wartościach uniwersytetu, „Szczerość, honor, wytrwałość i oryginalność”, YunTech promuje studentów w profesjonalistów, którzy mają umiejętności zarządzania wiedzą, którzy są konkurencyjni na arenie międzynarodowej i którzy kładą równy nacisk na nauki humanistyczne i technologię.

  • 162號, Tajwan

  Charakteryzujący się zarówno tradycją, jak i innowacjami, National Taiwan Normal University (NTNU) od dawna jest uznawany za jedną z elitarnych tajwańskich instytucji szkolnictwa wyższego. Założona w 1922 roku NTNU była wcześniej instytucją zajmującą się kształceniem nauczycieli. Później uniwersytet przekształcił się w wszechstronny uniwersytet, który zapewnia studentom i naukowcom możliwość studiowania i prowadzenia badań w wielu dziedzinach. W swojej długiej historii NTNU zawsze dążyło do doskonałości akademickiej, co znajduje odzwierciedlenie w wielu wpływowych pedagogach i badaczach, którzy studiowali w NTNU przez lata.

  • 101號, Tajwan

  Hsing Wu University składa się z 4 szkół wyższych: zarządzania biznesem, turystyki i hotelarstwa, projektowania i sztuki popularnej. Szkoła oferuje 18 kursów licencjackich i 4 podyplomowe. W 2020 roku 217 pełnoetatowych oddanych nauczycieli uczy zapisów 9000 uczniów. Adiunktowie i nauczyciele etat stanowią 70% członków wydziału. Szkoła jest zaangażowana w wiedzę, która ma bezpośrednie zastosowanie w powiązanej z nią branży, aby zapewnić uczniom kompleksowy program nauczania.

  • New Taipei, Tajwan

  Przekazywana jest wiedza, wydobywa się potencjał, odkrywa się fundamentalnie nową wiedzę, a prawda jest swobodnie eksplorowana, aby wyposażyć instruktorów i uczniów w osobowość „3H” - pokorną, ludzką, humorystyczną - a także uczynić z nich solidnych, dobrze rozwiniętych osoby.

  • New Taipei, Tajwan

  Christ's College zostało założone w 1959 roku przez dr Jamesa R. Grahama Ⅲ. Rodzice dr Grahama, Jimmy i Sophie Graham, służyli jako misjonarze w Chinach od 1889 do 1940 roku, więc dr Graham dorastał w Chinach. Po ukończeniu college'u Hampden-Sydney w Ameryce poczuł wezwanie do powrotu do Chin jako misjonarz, aby pomóc ludziom, których tak bardzo kochał. Dr Graham mocno wierzył w chrześcijańską edukację i dostrzegł potrzebę utworzenia na Tajwanie college'u opartego na chrześcijańskich fundamentach.

  • 1號, Tajwan

  Założony w 1995 roku National Kaohsiung University Of Hospitality And Tourism był pierwszym akademickim instytutem gościnności i turystyki na Tajwanie. NKUHT jest wiodącym ośrodkiem w swojej dziedzinie i oferuje wybitne talenty w branży usługowej. NKUHT ma na celu poprowadzenie studentów do pozytywnego nastawienia do pracy i służenia klientom z pasją. Ten rodzaj postawy i pasji wymaga następujących cech: poczucia własnej wartości, szacunku do samego siebie, skromności, autentyczności i wizjonera.

  • 313號, Tajwan

  Chihlee University of Technology został założony jako Chihlee College of Business w 1965 roku. Nazwa i motto szkoły zostały przyjęte zgodnie z naukami starożytnych chińskich filozofów i mędrców: uczciwość, zaufanie, profesjonalizm i pracowitość. Chihlee zaczynał od czterech wydziałów akademickich: handlu międzynarodowego, administracji biznesowej, rachunkowości i statystyki oraz bankowości i ubezpieczeń. Wydział Sekretariatu został dodany w 1967 r. W sierpniu 2015 r. Chihlee Institute Of Technology zmienił nazwę na Chihlee University of Technology, oferując stopnie licencjackie i nadal utrzymując Junior College Division.

  • 117, Tajwan

  Pani Peng Wenhong, założycielka Republiki Chińskiej, założyła Wufeng Middle School w Chiayi w 1949 roku. Ponieważ teren szkoły był zajęty przez Chiayi Garrison (obecnie Park 228 przy Daya Road, po przekątnej do Jiazhong w prowincji), garnizon skoordynowane z władzami miejskimi w celu wydzierżawienia terenu 3A Fangcao Farm na teren szkoły. Przedłużenie zaowocowało nowymi studentami.

  • 66號, Tajwan

  Założenie Szkoły zostało zatwierdzone przez Executive Yuan w styczniu 1989 roku. Biuro przygotowawcze zostało założone w 1993 roku. Nazwa Tainan National College of the Arts została oficjalnie przyjęta w lipcu 1996 roku. W sierpniu nazwa została zmieniona na Tainan National University Of The Arts . , 2004, ważne wydarzenie na osi czasu szkoły. Szkoła znajduje się obok pięknego zbiornika Wushantou w dystrykcie Guantian, Tainan.

  • Yilan City, Tajwan

  Fo Guang University to uniwersytet założony przez mistrza Fo Guang Shan Xingyun. Jest to również pierwszy uniwersytet w Lanyang. Kampus znajduje się na wzgórzu Linmei Village, Jiaoxi Township, Yilan County. Znajduje się na wysokości około 430 metrów nad poziomem morza, z którego rozciąga się szeroki widok z lotu ptaka. Równina Lanyang i wyspa Guishan wiszące na otwartym morzu. Aura gór i rzek kampusu, proste wyposażenie sal lekcyjnych, system nauczania w małych klasach i najlepszy stosunek liczby nauczycieli do uczniów w kraju, tworzą dla Ciebie najlepsze środowisko do nauki.

  • 1, Tajwan

  National Ilan University (NIU) to jedyny uniwersytet narodowy w hrabstwie Yilan. Punktem kulminacyjnym tej kwalifikowanej promocji były projekty mające na celu przyspieszenie badań i nauczania na wysokim poziomie dla nowych pokoleń. Aby poszerzyć wiedzę szerszej społeczności naukowej, NIU stawia sobie za cel umiędzynarodowienie jako jeden z głównych priorytetów.

  • 1, Tajwan

  Zgodnie z duchem „postaw stopę na Kuandu, spójrz na świat”, TNUA jest nie tylko wiodącą szkołą artystyczną na Tajwanie, ale także liderem Azjatyckiej Ligi Instytutów Sztuki (ALIA). Jednocześnie ma 7 głównych dziedzin sztuki i kultury, w tym muzykę, sztukę, dramat, taniec, film i nowe media, zasoby kulturowe, nauki humanistyczne i różne profesjonalne sale wystawowe na terenie kampusu. Jego integralność i kompleksowość są rzadkością w kraju i za granicą. Edukacja i praktyka odbijają się echem i wykorzystują się nawzajem, tworząc doskonałą dziedzinę dla ludzi utalentowanych artystycznie.