Keystone logo
Abu Dhabi MEN'S COLLEGE - ADMC (ouro)

Abu Dhabi MEN'S COLLEGE - ADMC (ouro)

Abu Dhabi MEN'S COLLEGE - ADMC (ouro)

Wstęp

Wyższe uczelnie techniczne (HCT), założone w 1988 roku, są największą stosowaną instytucją szkolnictwa wyższego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i pierwszą w kraju zatwierdzoną akademicką strefą ekonomiczną, umożliwiającą absolwentom absolwentów firm zgodnie z dyrektywami mądrego przywództwa ZEA.

Około 23 000 studentów uczęszcza do 16 kampusów męskich i żeńskich w Abu Zabi, Al Ain, regionie Al Dhafra, Dubaju, Szardży, Ras Al Khaimah i Fujairah. Studenci stanowią 63% ogółu studentów, co odzwierciedla kluczową rolę HCT w przygotowywaniu emirackich kobiet do skutecznego przyczyniania się do rozwoju narodowego w służbie ich kraju. Od 1991 roku HCT z dumą przyznał ponad 85 000 stopni akademickich absolwentom i absolwentkom, którym udało się zastosować wysokiej jakości edukację zdobytą podczas studiów w HCT.

W 2019 r. 50-letni postęp ZEA w kierunku ekscytującej przyszłości zaowocował pod postacią 50-letniej Karty; co zbiegło się w czasie, gdy Wyższe Colleges of Technology zmierzały w nowym kierunku, wraz z uruchomieniem planu strategicznego HCT 4.0 - Employability & Beyond, opartego na dyrektywach HH Sheikha Mohammeda Bin Rashida Al Maktouma, wiceprezydenta ZEA, premiera i władcy Dubai.

Lokalizacje

  • Al Nahyan

    Al Nahyan, Zjednoczone Emiraty Arabskie

    pytania