Keystone logo
Academy of Music & Sound Online

Academy of Music & Sound Online

Academy of Music & Sound Online

Wstęp

67273_guitar-756326_640.jpg

O

AMS online jest pionierem formalnych kwalifikacji muzycznych szkolnictwa wyższego, dostarczanych całkowicie online. Oznacza to, że możesz ubiegać się o studia u nas bez ograniczeń związanych z położeniem geograficznym, mimo że operacja jest prowadzona z Wielkiej Brytanii.

 • Możesz pomyśleć, że twoje doświadczenie w nauce może ucierpieć w wyniku nieuczestniczenia w tradycyjnym college'u, ale jest to dalekie od przypadku.
 • Wszyscy studenci studiujący z AMS Online mogą uczyć się twarzą w twarz za pośrednictwem wideorozmowy.
 • To układ jeden na jeden.
 • Twój korepetytor, mentor lub przełożony dosłownie skupiają się wyłącznie na tobie w czasie kontaktu każdego tygodnia.
 • Dodaj do tego elastyczność możliwości studiowania, kiedy chcesz i gdzie chcesz, a otrzymasz naprawdę elastyczną, łatwą w zarządzaniu platformę, dzięki której możesz w pełni wykorzystać swój stopień podstawowy , doładowanie licencjackie (z wyróżnieniem) lub kurs MMus .
 • W pełni zatwierdzony przez University of West London .
67274_drums-2599508_640.jpg

Absolwenci AMS z powodzeniem pracują obecnie w brytyjskim i światowym przemyśle muzycznym, wśród godnych uwagi absolwentów są:

Tristan Evans z Wampirów

Tristan Evans – perkusista Virgin EMI podpisał kontrakt z zespołem The Vamps. Jest także producentem wielu ich piosenek. Założyli własną wytwórnię płytową i grali na stadionach na całym świecie.

Laurence Jones Bluesowy Artysta Roku

Laurence Jones – autor tekstów, gitarzysta i wokalista, zdobywca nagrody Young Blues Artist of the Year w latach 2014, 2015 i 2016. Wspierał Van Morrisona, Jamesa Baya, Joolsa Hollanda i Buddy'ego Guya.

Josh Kumra

Josh Kumra – podpisał kontrakt z Sony RCA, wraz z Wretch 32 napisał singiel numer 1 „Don't Go”. Zamierza wydać swój album, współpracując z takimi artystami jak Naughty Boy i Emeli Sandé.

Eddy Thrower grający na perkusji dla Lower than Atlantic

Eddy Thrower – perkusista zespołu Lower Than Atlantis, wyprzedał 6 tras koncertowych w Wielkiej Brytanii, a także ma na swoim koncie 2 albumy Top 40. Mają muzykę w grach takich jak Tony Hawk i Guitar Hero.

Akredytacje

Akredytowane przez EFMD EquisAkredytowane przez AMBAAkredytowane przez AACSB

Lokalizacje

 • Edinburgh

  1 Grassmarket Edinburgh EH1 2HY, , Edinburgh

  • Exeter

   8 Coombe Street, Exeter, Devon EX1 1DB, , Exeter

   • Gateshead

    191 High St Gateshead NE8 1AS, , Gateshead

    • Glasgow

     22 Jamaica Street, Glasgow G1 4QD, , Glasgow

     pytania