Keystone logo
Abilene Christian University College of Arts and Sciences

Abilene Christian University College of Arts and Sciences

Abilene Christian University College of Arts and Sciences

Wstęp

Abilene Christian University (ACU) to tętniąca życiem, innowacyjna społeczność skoncentrowana na Chrystusie, która angażuje studentów w autentyczny rozwój duchowy i intelektualny, wyposażając ich w rzeczywisty wpływ na świat.

Abilene Christian University College of Arts and Sciences angażuje studentów z największymi pomysłami ludzkości do tworzenia zrozumienia, stosowania spostrzeżeń i służenia światu jako myśliciele chrześcijańscy i rozwiązujący problemy.

College of Arts and Sciences stara się kształcić studentów na całym świecie w chrześcijańskiej służbie i przywództwie poprzez programy studiów i inne doświadczenia edukacyjne, które łączą edukację artystyczną z edukacją zawodową i zawodową. Uczelnia oferuje szerokie spektrum programów z zakresu sztuki, nauk humanistycznych, nauk społecznych, nauk behawioralnych, nauk przyrodniczych, matematyki oraz programów zawodowych i przedprofesjonalnych. Wiele kursów uniwersyteckich ma na celu zapewnienie wyjątkowej edukacji sztuk wyzwolonych z perspektywy chrześcijańskiej studentom wszystkich kierunków na całym uniwersytecie.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Abilene

    Campus Court,1600, 79601, Abilene

    pytania