Keystone logo
Alberta University of the Arts

Alberta University of the Arts

Alberta University of the Arts

Wstęp

AUArts przyznaje, że opiera się na tradycyjnym traktacie 7 terytoriach ludu Czarnej Stopy. W duchu naszych wysiłków na rzecz pojednania uznajemy tradycyjne terytoria i praktyki ustne Konfederacji Czarnej Stopy (Siksika, Piikani i Kainai), Tsuut'ina (Sarcee), Pierwszych Narodów Stoney Nakoda (Niedźwiedzia, Chiniki i Wesley) , Naród Metis (Region 3) i wszyscy, którzy osiedlają się w regionie Południowej Alberty objętym Traktatem 7.

Od 1926 roku AUArts zainspirowało tysiące studentów do realizacji swoich marzeń.

Jako jedyna instytucja zajmująca się sztuką, rzemiosłem i projektowaniem w Albercie jesteśmy dumni, że odgrywamy ważną rolę w pielęgnowaniu kreatywności i napędzaniu innowacji w naszej prowincji i na świecie. Od naszych programów akademickich po oddolne partnerstwa społecznościowe, wiele dzieje się na AUArts - mamy nadzieję, że dołączysz do nas.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Calgary

    14 Avenue Northwest,1407, T2N 4R3, Calgary

    pytania