Keystone logo
Alfred University

Alfred University

Alfred University

Wstęp

O nas

Oświetlanie drogi dla studentów od 1836 roku

Zawsze byliśmy pionierami. Nasze niezmienne zaangażowanie w niezależną myśl, dyscyplinę akademicką, kreatywność i społeczność uczyniło nas liderem edukacyjnym od 1836 roku.

Magia Alfred University

 • 97% OTRZYMUJE POMOC FINANSOWĄ

Prawie całe nasze ciało studenckie otrzymuje jakąś formę pomocy finansowej - głównie dotacje i stypendia.

 • 98% SUKCESU

W ciągu roku od ukończenia studiów 98% naszych studentów kończy pracę lub studiuje w szkole wyższej.

 • 13: 1 STUDENT / WYNIKI WYŚLIWOŚCI

Małe rozmiary klas oznaczają indywidualną uwagę - i więcej możliwości rozwoju.

Alfred Advantage

Na Alfred University nie spędzisz całego czasu za biurkiem. Nasz program nauczania opiera się na uczeniu się przez doświadczenie, co oznacza, że ​​będziesz miał możliwie najwięcej praktycznej nauki. W zależności od kierunku studiów możesz znaleźć się w terenie, w studiu, w laboratorium, w klasie lub wziąć udział w symulowanych scenariuszach, które dają przewagę nad konkurencją, gdy wchodzisz na rynek pracy lub idziesz do szkoły. Poznasz pojęcia, a następnie aktywnie je wykorzystasz poprzez projekty, wycieczki terenowe, wizyty w terenie, staże i interakcje z profesjonalistami w terenie.

Opiekuńcza społeczność

Nasz wydział i pracownicy są szanowani nie tylko ze względu na ich wiedzę i umiejętności, ale także dlatego, że dbają o Ciebie jako o osobę. Służą jako prawdziwi mentorzy, oferując spersonalizowaną uwagę dzięki małym rozmiarom klas, współczynnikowi 13: 1 dla studentów i współpracując z nimi jako doradcy. Poświęcają czas, aby powitać Cię w społeczności UA, obserwować, jak dorastasz jako lider i uczony, i pomóc ci nawiązać kontakt z absolwentami i innymi ekspertami.

Globalne doświadczenie

Świat jest naprawdę niewielki, a na Alfred University cenimy różnorodność. Nasi studenci wnoszą bogate doświadczenia, które obejmują kontynenty, kraje i stany. Cenimy różnorodność, ponieważ nie tylko pomaga lepiej zrozumieć świat, pomaga zrozumieć samego siebie i to, jak pasuje do globalnego społeczeństwa. Zaangażuj się w wiele programów wielokulturowych i międzynarodowych na terenie kampusu, a zobaczysz, jak łatwo jest zdobywać przyjaciół z całego świata.

Nasza misja

Wizja

Alfred University będzie innowacyjnym liderem w dostarczaniu doskonałości akademickiej i trwałej wartości edukacyjnej, przygotowując wszystkich studentów na sukces w swoich studiach i przez całe życie.

Misja

Misją Alfred University jest zapewnienie doskonałej jakości i trwałej wartości poprzez akademickie i programowe programowanie, które jest zarówno intelektualnie trudne, jak i praktycznie istotne. Jesteśmy zróżnicowani kulturowo i nastawieni na studentów i chcemy służyć stale zmieniającej się populacji studentów. Poszukujemy studentów z aspiracjami i zaangażowaniem, aby dobrze sobie radzili dla siebie i dla swoich większych społeczności. W ten sposób przygotowujemy naszych uczniów z wiedzą, umiejętnościami i nawykami życiowymi, które umożliwią im odniesienie sukcesu i życie w ciągłym rozwoju osobistym i służbie innym. Rezultaty te są osiągane dzięki zaangażowaniu całej społeczności Alfred University Alfredu w nauczanie i badania, pogoni za wiedzą naukową i techniczną, twórczości artystycznej i humanistycznej nauce.

Wartości

Na Alfred University cenimy:

 • Środowisko uczenia się, które promuje otwartą wymianę pomysłów, krytycznego myślenia, świadomości globalnej, umiejętności technologicznych, uczciwości intelektualnej i zaangażowania społeczności;

 • Środowisko pracy promujące otwartą komunikację, uznawanie osiągnięć i rozwój osobistego potencjału;

 • Badania naukowe i stypendia, które poszerzają granice wiedzy, przyczyniają się do kształcenia absolwentów i studentów oraz wykazują kreatywność we wszystkich dziedzinach starań;

 • Różnorodność w ludziach i kulturach, pomysły i stypendia;

 • Kampus, który jest bezpieczny, atrakcyjny i promuje zdrowie i dobre samopoczucie;

 • Opiekuńcza społeczność, która szanuje każdą osobę, rozwija intelektualną ciekawość i wzrost, promuje i modeluje dobre obywatelstwo oraz zachęca do oświeconego przywództwa.

Co mówią eksperci

Wyjdź poza błyszczące broszury i przeczytaj, co mówią zewnętrzni eksperci. Przekonasz się, że eksperci zgadzają się: Alfred University to świetne miejsce dla ciebie!

Best College Reviews uplasowało Alfred University w "The Top 50 Best Small Colleges 2017-2018", cytując "... z absolwentami ankietowanymi na niewiarygodnych 98 procentach wyników kariery zawodowej, nietrudno zrozumieć, dlaczego Alfred jest czołową małą szkołą".

AU uzyskało wynik równy lub lepszy od NYU, SUNY ESF, NC State, Buff State, SUNY Geneseo, Auburn, Loyola i Saint John Fisher w ocenie "wartości dodanej" w Brookings Institution w około 4000 szkół w całym kraju.

Studia magisterskie na Alfred University ceramiki (nr 1) i szkła / rzeźby (nr 9) po raz kolejny staną na czele listy rankingowej podobnych programów, według amerykańskich wiadomości

Forbes i Princeton Review obejmują Alfred University w swoich wykazach najlepszych szkół w kraju.

Alfred zajmuje czołowe miejsce w rankingu Niche 2018 Best Colleges w kategoriach "Najlepsze małe uczelnie w Ameryce", "Najlepsze prywatne uniwersytety w Ameryce" i "Najlepsze uczelnie w Ameryce".

Value Colleges ocenił Alfred University nr 16 w "Najlepszym 50 najlepszym letnim programie przedszkolnym" na 2018 r., Między innymi Yale, UCLA, Georgetown i Virginia Tech, w oparciu o jakość, dostępność i potencjał naszych letnich programów młodzi ludzie.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • Alfred

  Saxon Drive,1, 14802, Alfred

pytania