Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Allen University

Allen University

Allen University

Wstęp

Utworzono się z Episkopatów Afryki Metodystyczny (AME) Kościół'S chęć edukowania nowo uwolnionych niewolników, Allen University została założona w 1870 roku jako prywatny, Chrześcijanin, Sztuki wyzwolone, Historycznie Czarne College i University (HBCU).

dtyka

Allen University nosi Richard Allen, Założyciel AME Church. Allen University, Uznawany za pierwszego uniwersytetu w Karolina Południowa założony przez Afroamerykanie dla edukacji Afroamerykanów, To również pierwszy uniwersytet nazwanym Afroamerykanie, Choć początkowy nacisk Allen University trenował ministrów i nauczycieli, uniwersytet wzrosła na przestrzeni lat, aby wyszkolić i wyposażyć absolwentów w innych dziedzinach naukowych. Uczelnia stara się zapewnić najwyższą jakość nauczania swoich uczniów.

Dedykowane do osiągnięcia uczniów

Dzisiaj, Allen University wzrosła do zaoferowania 21 stężeń w ośmiu kierunków akademickich, w tym matematyki i nauk przyrodniczych, humanistycznych, administracji gospodarczej, religii i nauk społecznych. Każdy członek naszego wydziału nauczania ma magisterZ wielu zawierający Doktoraty, studenci Allen University cieszyć się zwarta społeczność uczenia się z dedykowanym wydziału i dostęp do rzeczywistych doświadczeń. Po kroku stopę na kampusie, stajesz się częścią rodziny Allen.

Lokalizacje

  • Columbia

    1530 Harden Street Columbia, SC , 29204, Columbia

pytania