Keystone logo
© BIMM University
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester (UG Programmes)

Wstęp

Alliance Manchester Business School była jedną z pierwszych brytyjskich szkół biznesu, założoną w 1965 roku, i jest obecnie największą szkołą biznesu i zarządzania w kampusie w Wielkiej Brytanii.

Manchester jest znany ze swoich oryginalnych myślicieli - nasza długa i dumna historia doskonałości badawczej kontynuuje ducha innowacji i osiągnięć, z których miasto jest znane.

Zajmujemy 2 miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem siły badań biznesowych (REF 2014), aw najnowszym badaniu Financial Times zajęliśmy 7 miejsce w Wielkiej Brytanii i 15 w Europie.

Wiemy, że same badania światowej klasy to za mało, i widzimy, że nasze oryginalne myślenie jest stosowane w odniesieniu do wpływu na biznes, zarządzanie, rząd i społeczności.

Dokładamy wszelkich starań, aby uczynić to jedno z najlepszych miejsc na świecie jako student studiów licencjackich; zobowiązanie poparte inwestycją 85 mln funtów w nasze zakłady.

Wszystkie nasze studia licencjackie obejmują staż pracy lub rok wymiany międzynarodowej. Praca, nauka, podróże - to zależy od Ciebie.

Oferujemy szereg 3- i 4-letnich stopni biznesowych, odpowiadających Twoim ambicjom zawodowym. Nasze licencjackie stopnie biznesowe obejmują takie dziedziny, jak rachunkowość, ekonomia, przedsiębiorczość, finanse, HR, IT, marketing i zarządzanie.

Skorzystaj z możliwości zdobycia znacznego doświadczenia zawodowego lub szansy na zamieszkanie i studiowanie za granicą przez pełny rok akademicki - lub połącz te dwa staże, odbierając staż w międzynarodowym środowisku.

128301_Campusandcitymontage2016.jpg

Akredytacja

Alliance MBS jest częścią niewielkiej i wybranej grupy szkół „potrójnej korony” na całym świecie, które są akredytowane przez wszystkie trzy główne instytucje - AACSB International, AMBA i EQUIS.

Międzynarodowa szkoła

  • Posiadamy rozległą globalną sieć z obecnością w Brazylii, Chinach, Hongkongu, Singapurze i ZEA.
  • Dołączenie do naszej społeczności studentów i ponad 400 specjalistów akademickich i badawczych pomoże przygotować absolwentów do globalnego środowiska biznesowego i dzisiejszego rynku pracy.

Lokalizacje

  • Manchester

    Alliance Manchester Business School Booth Street West, , Manchester

pytania