Keystone logo
Ambis University

Ambis University

Ambis University

Wstęp

Jesteśmy największą prywatną uczelnią w Republice Czeskiej z ponad 7000 studentami w 2 lokalizacjach w Pradze i Brnie.

Założona w 2001 roku jako pierwsza prywatna uczelnia, od tego czasu przygotowaliśmy ponad 20 000 studentów do kariery w sektorze korporacyjnym i publicznym.

Oferujemy następujące programy studiów licencjackich (licencjackich - Bc.) I magisterskich (magisterskich) w ramach akredytacji Ministerstwa Edukacji Republiki Czeskiej.

  • Zarządzanie przedsiębiorstwem (w języku czeskim)
  • Zarządzanie bezpieczeństwem (w języku czeskim)
  • Rozwój regionalny (w języku czeskim)
  • Ekonomia biznesowa i zarządzanie (w języku angielskim)

Ambis University","author_url":"","source":""}" />

DSC02634

Część Cognos AG

Cognos AG jest jedną z największych prywatnych i niezależnych firm edukacyjnych w Niemczech, prowadzącą szkoły techniczne, kolegia i instytucje dalszej edukacji w Niemczech, Czechach, Luksemburgu i innych krajach. Obecnie AG składa się z 15 firm.

Zostań liderem globalnego biznesu

Połącz edukację biznesową dostosowaną do XXI wieku z życiem w Pradze, jednym z najlepszych miejsc docelowych dla studentów zagranicznych.

Ambis University","author_url":"","source":""}" />

AMBIS BUDOVA-14

Zdobądź dogłębną wiedzę biznesową

Na Ambis University wykraczamy poza uczenie się informacji z podręczników. Wszyscy nasi wykładowcy uczą w oparciu o bogate doświadczenie praktyczne i zajmowali ważne stanowiska w swoich dziedzinach. Oprócz nauki w naszych małych środowiskach klasowych odwiedzisz prawdziwe firmy i zobaczysz, jak wprowadzają teorię w praktykę.

Edukacja w świecie rzeczywistym w Pradze

Stolica jest uważana za jedno z najlepszych miejsc dla studentów zagranicznych ze względu na przystępną cenę, wysokiej jakości uniwersytety i bogate życie towarzyskie.

W ciągu ostatnich kilku lat Praga stała się jednym z najważniejszych ośrodków biznesowych w Europie. Jako jedna z najszybciej rozwijających się gospodarek w Europie Republika Czeska przyciąga niektóre z wiodących światowych firm.

Ambis University","author_url":"","source":""}" />

campus

Lokalizacje

  • Prague

    Lindnerova 575/1, 180 00 Praha 8-Libeň Czech Republic, , Prague

    pytania