Keystone logo
Amity University: Dubai

Amity University: Dubai

Amity University: Dubai

Wstęp

O Amity

Założona ponad dwadzieścia pięć lat temu, Amity Education Group jest dziś wiodącą grupą edukacyjną, oferującą globalnie porównywalną edukację od przedszkola po doktorat. poziom. Z 150 000 studentów na całym świecie, szybko rozwijająca się sieć Amity o globalnie benchmarked instytucjach zaowocowała kampusami w Dubaju, Londynie, Singapurze, Nowym Jorku, na Mauritiusie, w Chinach i Rumunii, z dalszymi planami utworzenia kampusów w 25 krajach. Amity skupia się na przełomowych innowacjach w nauce

Kampus

Amity Education Group jest obecnie jedną z wiodących prywatnych grup edukacyjnych w Indiach, oferującą globalnie porównywalną edukację od przedszkola po doktorat. poziom.

Począwszy od kampusów w Indiach, Amity mają dziś kampusy na całym świecie i zamierzają założyć kampusy w 25 krajach w ciągu najbliższych kilku lat. DIAC jest siedzibą Uniwersytetu Amity w Dubaju. Nacisk Amity na przełomowe innowacje w nauce i technologii, globalnie porównywalną infrastrukturę i rekordowe oferty pracy spowodowały, że instytuty Amity pojawiły się wśród najbardziej pożądanych kierunków edukacyjnych.

Najważniejsze instytuty

Amity University i jej instytucje, w tym Amity Business School, Amity School of Engineering

Rankingi te zostały przedstawione na podstawie różnych parametrów, w tym infrastruktury, doskonałości akademickiej, programów nauczania i badań.

Research Focus

Inicjatywy studium przypadku

W ramach zbieżności uniwersytetu z regionem, Amity University Dubai mieści Centrum Centralnego Przypadku Środkowego Wschodu, co znacznie przyczynia się do lepszego zrozumienia biznesu w regionie. Sprawy są hostowane w największym globalnym repozytorium przypadków zarządzania, artykułów i książek znanych jako "The Case Center". Oprócz tego studium przypadku, Uniwersytet opublikował także kompendium studiów przypadku skoncentrowanych na Bliskim Wschodzie, napisanych przez wydział wewnętrzny.

Zainteresowanie studiami przypadku ma charakter globalny i pochodzi nie tylko z uniwersytetów, ale także ze świata biznesu. Na przykład są one wykorzystywane w programach zarządzania w intuicjach, takich jak University of Cranfield, University of Maryland i University of the Witwatersrand. Ponadto, organizacje kalibru McKinsey

Ta popularność jest częściowo wyjaśniona przez powiew badań, ponieważ obejmują obszary tak różne, jak wolne strefy ZEA; konglomeraty w postaci Landmark i Emaar oraz międzynarodowe korporacje, takie jak Nokia i Yum! (na Bliskim Wschodzie); programy rządowe, takie jak Takamul i Nitaqat; lub wpływ Expo 2020 na różne sektory gospodarki ZEA. W związku z tym stanowią one ożywcze przeżycie dla uczniów, ponieważ są one stymulowane do rozmyślania o możliwych realistycznych rozwiązaniach wskazanych autentycznych sytuacji. To z kolei gwarantuje, że misja Amity, aby wzbogacić doświadczenie uczenia się uczniów na całym świecie, jest gwarantowana.

Najlepsze miejsca docelowe

Uniwersytet Amity w Dubaju dał się odczuć w świecie korporacji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w krótkim okresie swojego istnienia w ZEA.

Stało się pożądanym źródłem świeższej rekrutacji przez wiodące firmy z różnych sektorów, dzięki pomocy, jaką zapewnia stała działalność Centrum Zasobów Korporacyjnych (CRC) w kampusie. Tydzień przy Uniwersytecie, organizowany w marcu / kwietniu, jest ogromnym wydarzeniem wśród korporacji. Ponad 35 najlepszych firm odwiedziło kampanię w tym roku podczas Tygodnia Pracy, w tym niektóre z najlepszych firm w corocznej liście pożądanych pracodawców na Bliskim Wschodzie, takich jak Danzas, Apparel ZEA

Poza tym CRC aktywnie wspiera wszystkich uczniów w ich płynnym i skutecznym przejściu z klasy do pokoju pracy. Osiąga się to poprzez sesje dotyczące pisania CV, umiejętności prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, umiejętności krytycznego myślenia, sesji próbnych wywiadów, ekspozycji na modele wzorców branżowych w ramach serii wykładów gości, interakcji absolwentów oraz wizyt w branży w odpowiednim czasie. Specjalny dwumiesięczny program stażowy w lipcu

Alumni Network

Pielęgnowanie i pielęgnowanie naszych relacji z absolwentem Amity stanowi rdzeń naszego istnienia jako centrum doskonałości akademickiej. Alumni Networks to ważna platforma do tworzenia sieci kontaktów, zarówno społecznych, jak i zawodowych, na całym świecie.

W ramach naszych starań o większe zaangażowanie Alumni w działania instytucjonalne, Centrum Zasobów Korporacyjnych ma Forum Amity Alumni Masters.

To forum jest platformą pokazującą absolwentów Alumnów jako wzór i ambasador dla naszych studentów, a następnie integrację ich z programem BUDDY / MENTOR na terenie kampusu. Dzięki temu forum wzorce wzorcowe Alumni dzielą się tajemnicami sukcesu z uczniami w kampusie jako "Alumni Masters". Studenci mają okazję spotkać się twarzą w twarz z dyrektorem generalnym korporacji wartej miliardy dolarów lub dowiedzieć się, jak dotrzeć do ulubionego sektora od menedżera z najlepszej firmy w branży.

Takie doświadczenia mogą skierować przyszłość dla studentów, a Amity Alumni Masters Forum udostępnia je studentom Amity Dubai. Kiedy budują swoje życie i kariery, służą jako mentorzy i wzorce do naśladowania dla obecnych studentów.

Zapewnienie uczniom możliwości kontaktu z niektórymi spośród najbardziej wpływowych absolwentów Uniwersytetu Amity daje uczniom inne spojrzenie na sukces. Uczniowie, którzy tylko czytają biografię o kimś, mogą nie zrozumieć trudów i niepowodzeń, które znosili na drodze do sukcesu.

Program korzysta z doświadczenia i mądrości w ciele absolwenta Amity, przynosząc udanych absolwentów z powrotem do kampusu do interakcji ze studentami i wykładowców. Dzięki różnorodnym wydarzeniom i spotkaniom studenci poznają "życie mistrza" poza życiorysem, złymi czasami i dobrem.

Prawie nikt nie robi tego dobrze za pierwszym podejściem, i wystawiając uczniów na myśl, że przeciwności i porażki mogą ostatecznie doprowadzić do czegoś pozytywnego, a tym samym są o wiele bardziej przygotowani, kiedy wkraczają na własną karierę.

Alumni Masters to mężczyźni i kobiety wywodzące się z różnych zawodów, którzy wyznaczyli nowe standardy osiągnięć, za pomocą których inni się mierzą. I dla każdego z nich edukacja Amity University była początkiem ich sukcesu.

Program stara się również sponsorować absolwentów (w każdym z naszych programów Executive MBA, jeśli chcą zwiększyć swoje umiejętności), jako krok w kierunku ogólnego sukcesu programu i dodać wybitnych absolwentów Amity z unikalnymi kwalifikacjami do naszej roli Alumni Masters .

Lokalizacje

  • Dubai

    Amity University Dubai, , Dubai

pytania