Keystone logo
Anglo-American University

Anglo-American University

Anglo-American University

Wstęp

Anglo-American University

Anglo American-University / anglo-Americká vysoká škola (zwanej dalej AAU) powstała w 1990 roku i od tego czasu stał się centrum doskonałości akademickiej, gdzie uczniowie z całego świata przyjeżdżają do kontynuowania studiów akademickich podczas zwiedzania miasta, napotykając różnorodności i rozwój niezależnego głosu.

Anglo-American University z siedzibą w Pałacu Thurn i Taxis, tuż pod Zamkiem Praskim w zabytkowej dzielnicy Pragi Mala Strana, jest zobowiązana do przekazywania wyjątkową edukację w języku angielskim w oparciu o najlepsze amerykańskich i brytyjskich tradycji akademickich.

AAU miał uczniów z ponad sześćdziesięciu krajach na całym świecie. Wydział jest również międzynarodowa specjalistów przeszkolonych w najlepszych uniwersytetów na świecie, takich jak Harvard, Yale, Stanford i innych.

Uniwersytet anglo-amerykański oferuje akredytowane kawalerem i programy magisterskie w następujących dziedzinach:

  • Business Administration
  • Nauki humanistyczne i społeczne
  • Stosunki Międzynarodowe i Dyplomacja
  • Dziennikarstwo
  • John H. Carey II Szkoła Prawa

Celem uniwersytetu jest zapewnienie studentom praktycznej wiedzy i umiejętności, z jaką znaleźć pracę jako wiodący osobowości lub specjalistów w swoich zawodach. AAU tworzy interaktywne środowisko dla swoich studentów w bliskich grup studyjnych, gdzie nacisk kładzie się na samodzielne myślenie, rozumowanie, wyrafinowanie dokładnym umiejętności pisania oraz z praktycznego i twórczego wykorzystania wiedzy i umiejętności zdobytych. Ze względu na swój charakter i wielokulturowym środowisku intymnej badaniach AAU tworzy wyjątkową przestrzeń do wysokiej jakości edukacji. W tej chwili Uniwersytet anglo-amerykańska ma ponad 800 studentów.

AAU, instytucja, która dostarczyła najwyższej jakości edukacji prywatnej na 25 lat, z dumą ogłasza, że ​​został on przeniesiony do Pałac Cesarski kurier, Zgodnie z tradycją, nowy kampus znajduje się tylko w dół ulicy od obecnego budynku AAU pod adresem Letenská 5, Praga 1, Budynek, który został opuszczony przez kilka lat, przeszła przez wiele rąk w ciągu ostatnich kilkuset lat, zanim zostanie nadany przez neoklasyczny remont rodziny Thurn i Taxis w 1814 roku.

Zgodnie z umową podpisaną z Urzędu Miasta w Pradze 1, dwa lata temu, uczelnia będzie miała wyłączne dzierżawę pałacu od 15 lat. Studenci rozpocznie zajęcia w nowym kampusie na początku semestru wiosną 2015.The nowych lokali oferuje 17 w pełni wyposażonych sal lekcyjnych, jeden Sztuki wizualne Studio i dwa razy więcej przestrzeni dla jej studentów. Studenci mogą spodziewać się zupełnie nowej kawiarni oraz nowoczesnego salonu studentów na studia i towarzyskich. Ponadto wolne miejsca na zajęciach pozalekcyjnych i imprez zostaną udostępnione, oraz pozwoli na większą interakcję akademickiego i wzrostu. Wszyscy studenci mają dostęp do sąsiednich ogrodów Vojanovy, podkreślając wyłączność nowej lokalizacji AAU za.

Decyzja o przesunięciu dokonano w celu dostosowania się do rosnącej ciało studenta w sposób technicznie i naukowo zaawansowanych kampusu. AAU obecnie gospodarze studentów z ponad 60 krajów na całym świecie i chce zapewnić im najbardziej ekskluzywnym i nowoczesnym kampusie dostępnych, przy zachowaniu jego położenia w pięknej, zabytkowej dzielnicy Mala Strana. AAU opuścił kampus lázeňská całkowicie i obiekt zostanie wynajęty do nowych najemców, jednak jest to całkowicie pod opieką Kawalerów Maltańskich.

Wymagania wizowe

Aby uzyskać informacje o wizie, kliknij link.

Stypendia i Finansowanie

Poznaj nas!

Dołącz do jednego z naszych wirtualnych domów otwartych.

Akredytacje

Akredytowane przez AACSB

Lokalizacje

  • Prague

    Anglo-American University, Letenská 5, 118 00 , Prague

    pytania