Keystone logo
Apollon Hochschule

Apollon Hochschule

Apollon Hochschule

Wstęp

Od momentu powstania w 2005 roku, stała się uznanym w kraju APOLLON Uniwersytet Ekonomiki Zdrowia na kształcenie na odległość (kawaler, mistrz i Świadectwa) Specjalistyczne dla sektora opieki zdrowotnej. Wielokrotnie nagradzana uniwersytet w oparciu Brema należy do potężnego grupa Klett, Który obejmuje również Euro-FH należy. młody uniwersytet oczekuje licznych nagród, takich jak "najbardziej popularnym Fernhochschule" i "kursu korespondencyjnego roku 2014". o 400 licencjackie- oraz Mistrz absolwenci zostały przyjęte, a rośnie. Obecnie istnieje około 2500 studentów na Fernhochschule zapisał. Edukacja dorosłych jest dla nas ważna! Nie tylko kompletne kursy oferty APOLLON Hochschule , ale osoby Szkolenia w postaci naszego Świadectwa, Wybierz jedną z dziewięciu kawaler- oraz Programy magisterskie oraz 31 ŚwiadectwaKtóre są nadzorowane przez trzech różnych wydziałach. W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszych usługach i procesu aplikacji zapewniamy was z radością. u APOLLON Hochschule Możesz zakwalifikować się do tej pory, a na poziomie akademickim: A sprawdzoną kombinację dowolnym czasie i miejscu badania materiałów pozwala rozpocząć bez szkoły elastyczne zdalne studia wraz z ich pracy, a nawet studiów. Ich obecność nie jest więc, jak w innych uniwersytety wymagane w każdym kursie, ponieważ mamy tylko kilka sesji klasie. Punktem wyjścia dla fundacji była pilna potrzeba w branży menedżerów zdrowia akademickich.

FIBAA akredytowanych Uniwersytet jest otwarty dla ciebie centrum kompetencji dla sektora opieki zdrowotnej, która charakteryzuje się stałym transferu know-how z badań z przemysłem. Jakość kursów ma FIBAA przebadane i potwierdzone: Prawie wszystkie licencjackie, magisterskie i programy Apollon Uniwersytetu są FIBAA akredytację. Udany proces akredytacji stanowi potwierdzenie jakości i pokazuje, czy poziom akademicki, czołowy znaczenie i uznanie na rynku odbywają się kursy.

Twoja uczelnia jako doskonały wybór dla edukacji dorosłych To może się nie udać z badaniem na nic APOLLON Hochschule, widać nie tylko uznanie państwa kursów i zostać zatwierdzone przez Federalną Agencję ds Distance Learning (ZFU), ale także liczne nagrody: Obecnie Uniwersytet jest, zgodnie z portalu FernstudiumCheck.de po raz trzeci z rzędu popularne Fernhochschule Niemcy. Ze względu na Bachelor of Science Nursing Zarządzania został uznany w głosowaniu publiczności przez Forum nauczania na odległość dla "kursu korespondencyjnego roku 2014". Również w ostatnich latach, sam uniwersytet, jego uczniowie i nauczyciele otrzymał już wiele nagród za swoje osiągnięcia. Wśród Katrin Scherer, który w 2010 roku został uhonorowany tytułem "Remote studentów roku" przez Forum Przemysłu distance-learning dla ich osiągnięć.

Na wiosnę 2013 r Fernhochschule podobała ci trzy nagrody: Po pierwsze, otrzymali oni oddali-learning w kategorii "Publikacja Roku" za książkę "Multimedia kształcenia na odległość i mobile" Andrea Feddersen opublikowanym Apollon University Press Badanie nagroda. Po drugie Profesor był Viviane Scherenberg Dean Apollon University, na "Nauczyciela Roku" wybrano. Ponadto studenci Apollon Uniwersytetu przyznano nagrodę Marketing Unikosmos.

Więc jesteśmy wielokrotnie potwierdzał, że nasze badanie koncepcji pasuje większość naszych studentów pracy i jesteśmy jako APOLLON Hochschule w kształceniu dorosłych na dobrej drodze. Nasz wybór imprez jest duży i jesteśmy zadowoleni, choć patrz opracowanie odpowiedniego dla siebie lub prawej szkolenia!

Lokalizacje

  • Germany Online

    Germany Online, Niemcy

pytania