Keystone logo
Aquinas College

Aquinas College

Aquinas College

Wstęp

Dom

Akwinu College, Integracyjne społeczności szkolnej zakorzenione w tradycji katolickiej i Dominikany, zapewnia liberalnej edukacji artystycznej z perspektywy globalnej, podkreśla przygotowania zawodowego skupia się na przywództwa i służby dla innych, a sprzyja zaangażowanie na rzecz kształcenia ustawicznego poświęcony poszukiwaniu prawdy i wspólne dobry.

Weź udział w wirtualnym zwiedzaniu kampusu, klikając tutaj

Nasza wizja

Akwinu College jest uznawany za wyjątkowo katolickiego college'u sztuk wyzwolonych, który przygotowuje osoby do kariery przywództwa i usługi w rozwoju zrównoważonej i właśnie globalnej społeczności.

Sztuki wyzwolone

Liberalna edukacja artystyczna jest wszechstronne wykształcenie, mające na celu rozwój uczniów, którzy się rozwijać we wszystkich wymiarach życia. Na Akwinu, a uczniowie otrzymują przygotowania zawodowego w poszczególnych dyscyplinach, celem jest, aby nadawać się do wszystkiego. Edukacja dla całej osoby, która jest najlepsza dla całego życia, a nie tylko w dniu 9-5 prac, ale przygotowuje do stale zmieniającego się świata.

Co można zrobić dla mnie?

 • Wolność liberalnej edukacji artystycznej obejmuje wolność duchową i promuje sposoby myślenia i życia, które umożliwiają studentom zrealizować cel Boga dla nich w życiu.
 • Poprzez skupienie się na całej osoby, studenci uzyskać zrozumienie jak wypełnić ważną rolę w swoim wolnym czasie, na przykład będąc dobry przyjaciel, członek kościoła, małżonka lub pozytywny przyczynia do Wspólnoty.
 • W wyniku nabycia szeroki, fundamentalne edukacji, uczniowie są przygotowani do szerokiej gamy możliwości kariery przez całe życie.
 • Przy mniejszym rozmiarze oraz mniejszej proporcji uczeń / profesora niż większych uniwersytetów, otrzymasz bardziej spersonalizowane uwagę, jest bardziej prawdopodobne, aby być określane staży i pracy i nauczyć się promować głębsze relacje.
wynik

Istnieje wiele rzeczy, aby być dumni z Akwinu. Uznanym w kraju i przyznany dla naszych silnych programów akademickich, lekkoatletyka, sukcesu w zakresie zrównoważonego rozwoju i usług wysiłków, a przede wszystkim z wyników naszych uczniów.

krajowe nagrody

 • Świętujemy nasze wyraźnie katolicki i dominikańskie korzenie, Akwinu została nagrodzona Top 50 Catholic College (2015 Ranking Best katolickiego Colleges and Universities).
 • Akademia znalazła się na 3. Best Value Midwestern School (2017 US News & World Report)
 • # 41 Najlepszy Midwestern University Regional (2016 CollegeChoice.net 2016 Rankings).

Sukces uczeń

Istnieje wiele możliwości dla naszych uczniów do odkrywania swoich zainteresowań. Czy to przez uczących się, wykonując badania licencjackich lub prowadzącej staż, jest coś dla każdego.

 • Akwinata ma bardzo wysoki wskaźnik kwalifikacyjny, w którym 90% naszych absolwentów 2014 były albo pracownikiem lub szkół wyższych w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły.
 • Praktyka partnerów, takich jak Amway, Disney, Steelcase, Spectrum Zdrowia, Grand Rapids Art Museum, Van Andel Research Institute i Detroit Tigers i wiele więcej!
 • Akwinu jest w rankingu 3 procent wszystkich programów księgowych w kraju w oparciu o stawki CPA 2014 egzamin przejścia.
 • Mamy prawie 70% tempo przyjęcia do szkoły medycznej, i rozwijać się ze współpracy z MSU College of Medicine Early Human Assurance Program.
 • 100% absolwentów pielęgniarstwa i Chemii zatrudnionych w ciągu 6 miesięcy od ukończenia szkoły.
 • studentów szkół zdać test Michigan dla Nauczycieli Certyfikacji w tempie 92,4%.
 • Nasi absolwenci mają 90% wskaźnik przyjęcia do Fizycznego Assistant, fizykoterapia i programów stomatologicznych.
studenci

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Grand Rapids

  1700 Fulton St. E , 49506-1801, Grand Rapids

pytania