Keystone logo
© photo courtesy of Arden UK
Arden UK

Arden UK

Arden UK

Wstęp

Na Uniwersytecie Arden wierzymy, że każdy i wszędzie ma prawo do korzyści życiowych i zawodowych, jakie może zapewnić wykształcenie wyższe. Zależy nam na tym, aby korzystanie z uniwersytetu było wygodne i dostępne dla ambitnych i zmotywowanych osób takich jak Ty, dlatego jesteśmy najszybciej rozwijającym się uniwersytetem w Wielkiej Brytanii*.

Naszą misją jest łączenie dorosłych uczących się, takich jak Ty, z możliwościami studiowania na wyższym poziomie, które zapewniają narzędzia potrzebne do realizacji celów zawodowych i życiowych. Rzucamy wyzwanie konwencjonalnemu postrzeganiu studiów, zapewniając elastyczne kursy zawodowe z harmonogramami i opcjami uczenia się, które pasują do twoich życiowych zobowiązań.

Uniwersytet Arden posiada siedem nowoczesnych ośrodków studiów w Wielkiej Brytanii, w kilku z najbardziej zróżnicowanych i kwitnących miast w kraju, w tym w Londynie, Birmingham, Leeds i Manchesterze.

W 2024 r. CEO Magazine uznał nasz Executive MBA za najlepszy w swojej klasie w Wielkiej Brytanii i wśród dziesięciu najlepszych Executive MBA na świecie. Nasz standardowy MBA został również uznany za jeden z dziesięciu najlepszych kursów MBA w Europie i numer 2 w Wielkiej Brytanii. CEO Magazine corocznie klasyfikuje MBA w oparciu o kryteria, w tym jakość wykładowców, międzynarodową różnorodność, akredytację i międzynarodową ekspozycję.

* Więcej studentów pierwszego roku studiów licencjackich w Wielkiej Brytanii 2015-2021 niż na jakimkolwiek innym uniwersytecie (dane HESA)

235834_Arden_badges.png

Akredytacje

Wiele z naszych programów posiada akredytację uznanych na całym świecie organizacji zawodowych, co zapewnia wysokie standardy jakości i zapewnia dostęp do dodatkowych zasobów umożliwiających sukces zawodowy.

accredited online degree bachelor's master's distance learning

Dlaczego warto studiować z Ardenem?

Studiuj nowoczesny dyplom w Wielkiej Brytanii

Studia z Arden w Wielkiej Brytanii to nowoczesny sposób nauki, który zapewnia korzyści płynące z życia na kampusie, a także elastyczność w dopasowaniu studiów do innych zobowiązań życiowych. Będziesz spędzać dwa dni w tygodniu na wykładach w wybranym przez siebie ośrodku studiów w Wielkiej Brytanii, co daje ci swobodę wyboru, kiedy i gdzie przeprowadzisz pozostałą część samodzielnej nauki online.

Skup się na zatrudnialności

Wszystkie nasze programy zostały zaprojektowane z myślą o Twojej karierze. Nasi korepetytorzy inwestują w Twój sukces zarówno na naszych kursach, jak i poza nimi, a nasze programy obejmują możliwości zastosowania praktycznych umiejętności w poszczególnych modułach i ukończenia niezależnego projektu badawczego. Jako student Arden możesz skorzystać z zasobów naszego dedykowanego Portalu Karier:

 • Kreator CV
 • Symulator wywiadu
 • Globalna wyszukiwarka ofert pracy
 • Porady pracodawcy
 • Dodatkowe kursy umiejętności biznesowych

Stosowane umiejętności

Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Arden będziesz:

 • Wykazały się Twoją umiejętnością uczenia się i rozwiązywania problemów w Twoim obszarze zainteresowania
 • Dokładne zrozumienie tematu
 • Być w stanie podjąć decyzję o tym, jak zarządzać planowaniem kariery w wyniku swoich modułów
 • Posiadaj umiejętności zbywalne, które zmaksymalizują Twoje szanse na zatrudnienie i potencjał zawodowy

Zasoby do nauki na wyciągnięcie ręki

 • Tysiące starannie wybranych książek i czasopism dostępnych w naszej bibliotece internetowej
 • Łatwe do pobrania materiały
 • Dostępne na każdym urządzeniu, nawet w trybie offline
 • Treść nauki we własnym tempie

184044_manservice700.jpg

Funkcje kampusu

  Rekrutacja

  Lokalizacje

  • Coventry

   Coventry, Wielka Brytania

   Programy

   pytania