Keystone logo
Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

Wstęp

O APIIT

Instytut Technologii Informacyjnych w regionie Azji i Pacyfiku oferuje szereg programów, które mają na celu stworzenie absolwentów o wysokich kwalifikacjach zawodowych, zapewniając naszym uczniom międzynarodowe doświadczenie badawcze ściśle dostosowane do wymagań branży. Jako integralny członek APIIT Education Group - obejmujący Uniwersytet Techniczny Azji i Pacyfiku

Programy APIIT są oferowane wspólnie z naszym wieloletnim partnerem międzynarodowym, Staffordshire University, Wielka Brytania. W ramach tego zatwierdzonego porozumienia o współpracy APIIT zapewnia stopnie uniwersyteckie Staffordshire przy użyciu tego samego programu nauczania i zgodne z tymi samymi procesami poprawy jakości nauczania, uczenia się i oceny, jak w Wielkiej Brytanii, w celu zapewnienia porównywalności doświadczenia studentów i standardów akademickich.

Branże kreatywne w Malezji i regionie przodują w rozwoju dzięki wyprzedzającym studiom University Staff @ APIIT w obszarze Design Innovation

Rzeczywiście, system edukacji APIIT produkuje absolwentów, którzy ucieleśniają zaangażowanie Staffordshire w produkcję The Staffordshire Graduate - absolwentów, którzy posiadają kluczowe umiejętności w zakresie zdolności do zatrudnienia, przedsiębiorczości i przedsiębiorczości - oraz zdolność wyróżnienia się na rynku pracy. Jako studenci APIIT studiujący na stopniach uniwersyteckich Staffordshire, nasi uczniowie otrzymują znacznie więcej niż tylko zrozumienie swoich przedmiotów, ale odejdą z zestawem atrybutów, których potencjalni pracodawcy nie tylko szukają, ale będą cenić i szanować. Jednocześnie, własne programy Fundacji i Dyplomu APIIT są również zewnętrznie zapewniane przez University of Staffordshire, co zapewnia uczniom uzyskanie międzynarodowej oceny porównawczej, a jednocześnie zapewnia sukces w osiągnięciu wybranego stopnia.

Takie podejście w zapewnianiu edukacji o międzynarodowej skali wykracza również poza granice Malezji i jest ściśle powielane w ramach naszej rodziny kampusów APIIT działających na Sri Lance iw Indiach. Wśród pierwszych instytucji MSC Malezji, APIIT osiągnęła również znaczące sukcesy w dziedzinie badań, rozwoju i komercjalizacji, zdobywając ponad 50 malezyjskich i międzynarodowych nagród za swoje innowacje, produkty i projekty studenckie. W uznaniu za nacisk na jakość w edukacji, Grupa Edukacyjna APIIT otrzymała Nagrodę Doskonałości Prezesa Rady Ministrów w 2011 roku, a także Nagrodę Jakości Eksportu przyznaną przez Ministerstwo Handlu Międzynarodowego i Przemysłu w Malezji.

Programy akademickie APIIT są zatwierdzane przez Ministerstwo Edukacji Malezji, a kwalifikacje są w pełni lub tymczasowo akredytowane przez Malezyjską Agencję ds. Kwalifikacji (MQA).

Dlaczego warto studiować w Kuala Lumpur, Malezja

Jest coś dla każdego

Kuala Lumpur (KL) od dawna jest wyborem kierunków studiów dla studentów z Indonezji, Chin, Indii, Pakistanu, Azji Środkowej, Europy, Bliskiego Wschodu, Malediwów, Afryki i krajów w regionie Azji Południowo-Wschodniej. Oprócz pięknego Malezji, jej zróżnicowanej populacji i stabilnych warunków, bogata oferta kursów - od informatyki i technologii po biotechnologię i media - stwarza możliwości uczenia się przez całe życie dla wszystkich naszych studentów.

Wysokie standardy akademickie i międzynarodowe uznanie

Edukacja to inwestycja, więc chcesz się upewnić, że masz dobre kwalifikacje i wysoki standard nauki. Z biegiem lat dostosowaliśmy się do nowoczesnych metod nauczania i udogodnień, nie odrzucając wartości tradycyjnego podejścia do uczenia się. Możesz mieć pewność, że otrzymasz kwalifikacje edukacyjne, które są zgodne z międzynarodowymi standardami i uznaniem. Kwalifikacje te są zbywalne i uznawane przez inne uniwersytety, w tym Wielką Brytanię i Australię. Oczywiście naszym ostatecznym celem jest to, aby twoje kwalifikacje i studia były zbywalne i cenione przez siłę roboczą.

Będziesz poprawiał swój angielski

Malezja oferuje ogromną możliwość uczenia się i opanowania nowych języków. Nasza wielokulturowa różnorodność i populacja składa się z mówiących po angielsku, Bahasa Melayu, mandaryńskiego, dialektów chińskich, tamilskiego i wielu innych. Spotkasz się i będziesz uczyć z uczniami z całego regionu, dając możliwość mówienia i praktykowania nowych języków. Większość studentów mówi po angielsku, a nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Możesz również wziąć dodatkowe lekcje języka angielskiego przed rozpoczęciem studiów.

Niedrogie rozwiązanie

Całkowity koszt nauki i życia w Malezji jest ogólnie niższy niż w większości krajów, które oferują uznane na całym świecie i gwarantujące wysoką jakość programy studiów.

Centrum technologii i multimediów

Multimedialny Super Korytarz Malezji (MSC) został uruchomiony w 1996 r., Aby napędzać kraj w Erze Informacji poprzez szereg inicjatyw lub flagowych aplikacji, w tym Elektronicznego Rządu, Inteligentnych Szkół, Telemedycyny, Badań Malezja okazuje się również rekordem w historii architektury od starych do nowych. Przyjdź i zobacz jedną z najwyższych betonowych wież na świecie! Stojący na 421 metrach wieżowiec Kuala Lumpur został wybudowany przez lokalną firmę, aby działać jako wieża telekomunikacyjna i nadawcza. Oprócz skomplikowanej architektury, możesz również przejechać się jedną z czterech ekspresowych wind na górę i podziwiać widok z Tarasu widokowego. Stojąc nad panoramą Kuala Lumpur, 452-metrowa wieża Petronas Twin Towers jest narodowym zabytkiem i narodową ikoną dumy. 88-piętrowy budynek z atrakcyjną szklaną i stalową fasadą jest zintegrowanym projektem z obiektami komercyjnymi, handlowymi, hotelowymi, kongresowymi, rozrywkowymi i mieszkalnymi.

Łatwo dostępny

Malezja jest łatwo dostępna dzięki lotom z całego świata. Jest również dostępny drogą morską i lądową z sąsiednich krajów, takich jak Indonezja, Singapur i Tajlandia. Międzynarodowe lotnisko KL, KLIA, to przytulne lotnisko z atrakcjami wysokiej technologii. Jest to ruchliwe lotnisko obsługujące loty, które odlatują i lądują z całego świata. Jeśli jesteś entuzjastą wyścigów samochodowych, z przyjemnością dowiesz się, że tor wyścigowy Formuły 1 znajduje się w pobliżu lotniska, gdzie co roku odbywa się wyścig Formuły 1. Tor jest także przeznaczony do wyścigów motocyklowych i rajdowych przez cały rok.

Doświadcz różnorodności kulturowej

Odkryjesz wspaniałe połączenie najstarszych cywilizacji Azji - malajskiej, chińskiej, indyjskiej, z bujną celebracją festiwali, zwyczajów i tradycji oraz wieloma wielokulturowymi potrawami. Jedzenie w Malezji to przygoda dla miłośników jedzenia. Istnieje duża różnorodność - od pikantnych potraw malajskich, nieskończonej różnorodności chińskiej żywności, egzotycznej kuchni z Indii, zachodniej kuchni, Nyonyi i portugalskiego jedzenia. Zanurz się w popularnych potrawach malezyjskich, takich jak satay, nasi lemak, rendang, roti canai, murtabak, laksa i kurczak z ryżu. Międzynarodowe sieci fast food są również szeroko dostępne w miastach. Malezyjczycy świętują szereg świąt i festiwali - Deepavali lub Festiwal Światła, Hari Raya, Chiński Nowy Rok, Boże Narodzenie, Święto Narodowe lub Dzień Merdeka, Festiwal Latarni i Ciasta Księżycowego, by wymienić tylko kilka.

Umiarkowany klimat i pogoda

Malezja ma tropikalny, wilgotny klimat z temperaturami wynoszącymi średnio 29 ° C przez cały rok i chłodniejszą na obszarach górskich. Geograficznie jest skąpane w ciepłym tropikalnym słońcu, z 3000 kilometrów linii brzegowej, ciągiem zimnych górskich kurortów, najstarszym na świecie lasem deszczowym i najwyższą górą w Azji Południowo-Wschodniej. Jasny i tropikalny klimat zapewnia, że ​​większość sportów i zajęć można korzystać przez cały rok.

Zajęcia sportowe i przygody

Wiele dyscyplin sportowych rozgrywa się w Malezji. Wśród popularnych są piłka nożna, badminton, hokej, tenis i squash. Inne ulubione to: jazda na rowerze, krykiet, kręgle, golf, rugby, tenis stołowy, softball i wyścigi Grand Prix. Jeśli kochasz naturalną przygodę, będziesz się dobrze bawić! Dzięki długiej linii brzegowej i wyspom przybrzeżnym można uprawiać narciarstwo wodne, windsurfing, nurkowanie z rurką i nurkowanie na wyspach i w parkach morskich, kajakarstwo, rafting, safari rzeczne i rejsy wzdłuż dużego systemu rzecznego. To nie wszystko. Odkrywanie jaskini, wspinaczka górska, jazda terenowa, kolarstwo górskie, trekking w dżungli, jazda na szlakach, nurkowanie, wędkarstwo, obserwowanie ptaków i paralotniarstwo są również popularne wśród Malezji.

Lokalizacje

  • Kuala Lumpur

    Jalan Teknologi 5, Taman Teknologi Malaysia, 57000 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia, , Kuala Lumpur

pytania