Keystone logo
Assiniboine Community College

Assiniboine Community College

Assiniboine Community College

Wstęp

Wyjątkowe doświadczenia edukacyjne od ponad 55 lat

Assiniboine Community College zapewnia wyjątkowe doświadczenia edukacyjne od ponad 55 lat. Zarówno dla pracowników, jak i studentów, Assiniboine oferuje niezrównane środowiska uczenia się i dobrze reaguje na wymagania i wymagania rynku pracy Manitoba. Tutaj instruktorzy kierują się filozofią „uczenia się przez działanie”, łącząc teorię z praktyczną nauką w salach lekcyjnych, laboratoriach, kuchniach, sklepach, polach i zrównoważonej szklarni uczelni. Jesteśmy akredytowaną uczelnią w prowincji Manitoba.

Oferujemy ponad 50 unikalnych certyfikatów, dyplomów i zaawansowanych programów poświadczających z różnych dyscyplin, w tym sztuki kulinarnej i hotelarstwa, biznesu, rolnictwa i środowiska, zdrowia i usług dla ludzi, rzemiosła i technologii. Zapewniamy również programowanie praktyk zawodowych w szeregu wykwalifikowanych dyscyplin zawodowych.

Nasz kampus Victoria Avenue East, kampus North Hill (Len Evans Centre for Trades and Technology, Manitoba Institute of Culinary Arts i Sustainable Greenhouse) oraz Adult Collegiate znajdują się w Brandon. Nasz kampus Parkland znajduje się w Dauphin w Manitobie. W naszym kampusie w Winnipeg zapewniamy nasz program pielęgniarstwa praktycznego i kursy kontynuacyjne. Assiniboine College nadal współpracuje z dziesiątkami społeczności i organizacji w całej prowincji, aby każdego roku zapewniać kształcenie i szkolenie ukierunkowane na określone miejsca.

Lokalizacje

  • Brandon

    Victoria Avenue East,1430, R7A 2A9, Brandon

    pytania