Keystone logo
AUM American University of Malta

AUM American University of Malta

AUM American University of Malta

Wstęp

137230_16x4.5UniImage1-WithText.jpg

Dlaczego AUM?

American University of Malta (AUM) to uniwersytet w amerykańskim stylu, poświęcony szkolnictwu wyższemu i badaniom dla międzynarodowej społeczności na najwyższym poziomie. Programy studiów, działalność badawcza i usługi dla społeczności przekształcają życie i służą społeczeństwu poprzez kształcenie etycznie świadomych obywateli, tworzenie wiedzy i wprowadzanie wiedzy do pracy w warunkach globalnych.

AUM kształci zróżnicowane ciało studenckie, aby stać się etycznie odpowiedzialnymi obywatelami świata, krytycznymi myślicielami i przyszłymi liderami w akademickim środowisku nauczania. Stale dąży do innowacji i podnoszenia jakości w nauczaniu, badaniach, służbie publicznej i rozwoju gospodarczym.

Sposób, w jaki AUM realizuje programy studiów, stanowi istotny element fundamentu jej tożsamości. Każdy program prowadzi studentów do budowania wiedzy od podstaw i strukturyzowania wiedzy w sposób spójny i logiczny. Zabiera studentów przez całą drogę od podstawowych zasad do praktycznej praktyki z najnowszymi technologiami przemysłowymi odpowiednimi dla ich dziedzin.

Dlaczego warto studiować na Malcie?

Położona w centrum Morza Śródziemnego, pomiędzy Europą a Afryką Północną, Malta jest najmniejszym państwem członkowskim Unii Europejskiej. Słynąca z 7000-letniej historii i 300 słonecznych dni Malta stała się jedną z najbardziej niezwykłych historii sukcesu w strefie euro. Uznany za swoje pro-biznesowe nastawienie, najnowocześniejszą infrastrukturę i umiarkowane koszty prowadzenia działalności gospodarczej, stał się krajem docelowym dla przedsiębiorców nastawionych na rozwój i firm międzynarodowych.

137231_16x4.5StudentsImage3.jpg

Akredytacja

American University of Malta (AUM) łączy to, co najlepsze z obu światów pod względem standardów akademickich i akredytacji. Wszystkie programy są zaprojektowane przez profesjonalną radę wydziału, tak aby były zgodne z amerykańskimi standardami edukacyjnymi na poziomie trzeciorzędowym. Każdy stopień otrzymał akredytację, po kontroli przeprowadzonej przez Krajową Komisję ds. Dalszej i Wyższej Edukacji (NCFHE) na Malcie. To z kolei oznacza, że wszystkie stopnie naukowe oferowane w AUM są również w pełni uznawane w całej Europie i poza nią. Sposób, w jaki realizujemy nasze programy studiów, stanowi istotny fundament naszej tożsamości w AUM. Edukacja w stylu amerykańskim w połączeniu z europejskim otoczeniem i wielokulturowym ciałem studenckim zapewnia doskonałe środowisko i wartość dodaną dla Twojej nauki.

Nasze programy

Programy studiów licencjackich

Niezależnie od tego, czy chcesz założyć innowacyjny i odnoszący sukcesy finansowe startup, zaprojektować kolejną generację gier wideo, czy zaplanować układ futurystycznego miasta, trafiłeś we właściwe miejsce.

Oferujemy 10 programów studiów licencjackich:

 • B.S. w Administracji Biznesowej
 • B.S. w biznesie i finansach
 • B.S. w dziedzinie rachunkowości
 • B.S. w dziedzinie rozwoju gier
 • B.S. w Inżynierii Elektroniki i Komunikacji
 • B.S. w Inżynierii Przemysłowej
 • B.S. w inżynierii mechanicznej
 • B.S. w inżynierii lądowej
 • B.A. w projektowaniu graficznym i animacji
 • Licencjat z języka i kultury chińskiej

Programy studiów

Wybierz z naszych trzech programów absolwent w dziedzinie biznesu i inżynierii. Program nauczania podejmuje wiele współczesnych i pilnych kwestii, przy czym teoria i praktyka zasługują na równą uwagę. Nadzorowany przez doświadczonych wykładowców z wiodących uniwersytetów na całym świecie, program spełnia najwyższe międzynarodowe standardy.

Oferujemy trzy programy studiów magisterskich:

 • Master of Business Administration
 • M.S. w zarządzaniu inżynierskim
 • M.S. w Cyberbezpieczeństwie

Program English for Academic Purposes

Program EAP na Amerykańskim Uniwersytecie Maltańskim ma na celu pomoc studentom, którzy spełniają wszystkie wymagania dotyczące przyjęcia, z wyjątkiem biegłości językowej i muszą poprawić znajomość języka angielskiego, aby rozpocząć studia. Program ten pomoże studentom poprawić swoje umiejętności w słuchaniu, mówieniu, czytaniu i pisaniu, aby pomóc im odnieść sukces po rozpoczęciu studiów.

137232_16x4.5StudentsImage2.jpg

Stypendia

Stypendium maltańskie i unijne

AUM oferuje pełne stypendia dla kandydatów na studia licencjackie, którzy są obywatelami Malty lub UE mieszkającymi na Malcie przez ostatnie 5 lat. Wnioskodawcy muszą wypełnić swój wniosek o przyjęcie, aby być branym pod uwagę.

Życie studenckie na AUM

Nie ograniczaj się tylko do pójścia na uni- kę i czerp z niej jak najwięcej. W AUM zachęcamy naszych studentów do udziału w długiej liście działań sponsorowanych przez uczelnię. Od wypadów na plażę po wyprawy kulturalne po całej wyspie, staramy się zapewnić naszym uczniom wiele okazji do zabawy. Naszym celem jest nie tylko pozytywne doświadczenie w klasie, ale także wiele okazji do rozwijania długotrwałych przyjaźni.

Nasz Kampus

AUM znajduje się w Bormli, znanej również jako Cospicua, jednym z ikonicznych Trzech Miast na Malcie. Obszar ten jest bogaty w kulturę, zróżnicowaną historię oraz restauracje i kawiarnie przy pięknym nabrzeżu. Nasz kampus, pierwotnie zaprojektowany przez Williama Scampa, był używany podczas II wojny światowej jako brytyjska baza morska. Mocno zbombardowany w tym okresie budynek przez wiele lat pozostawał w ruinie. Proces renowacji obejmował wysiłki mające na celu zachowanie historycznych artefaktów w budynku.

137233_16x4.5StudentsImage1.jpg

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Cospicua

  Cospicua, Malta

pytania