Keystone logo
Australian College Of Christian Studies

Australian College Of Christian Studies

Australian College Of Christian Studies

Wstęp

Australian College Of Christian Studies jest połączeniem Emmaus Bible College i Tabor Bible College (NSW). Obie instytucje mają długie i bogate doświadczenie w przygotowywaniu swoich studentów do służby zagranicznej lub lokalnej. Emaus powstała w 1957 roku, a Tabor w 1992 roku.

Emaus przejął odpowiedzialność za działalność Taboru w grudniu 2010 r. Obie uczelnie działały niezależnie, posiadając wspólny Zarząd i wymianę wykładowców na obu uczelniach. Pod koniec 2014 roku Tabor College NSW zmienił nazwę na Australian College Of Christian Studies . W grudniu 2015 r. Zarząd rozpoczął strategiczny kierunek połączenia obu kolegiów, przy czym obie uczelnie dążyły do działania jako jeden podmiot od stycznia 2017 r.

Australian College Of Christian Studies jest zarejestrowana i akredytowana jako dostawca szkolnictwa wyższego przez niezależny krajowy organ regulacyjny sektora szkolnictwa wyższego australijskiej Agencji ds. Jakości i Standardów Szkolnictwa Wyższego. Kolegium jest również zarejestrowaną organizacją szkoleniową australijskiego organu ds. Jakości, krajowego organu regulacyjnego w zakresie kształcenia i szkolenia zawodowego.

Lokalizacje

  • Burwood

    George Street,29, 2134, Burwood

    pytania