Keystone logo
B.H.M.S. Business & Hotel Management School

B.H.M.S. Business & Hotel Management School

B.H.M.S. Business & Hotel Management School

Wstęp

Witamy w szkole BHMS, Business and Hotel Management!

BHMS to jedna z wiodących na świecie szkół hotelarskich, położona w sercu Lucerny, tętniącego życiem i pięknego miasta w Szwajcarii.

BHMS Swiss Education Concept

Cztery "filary" w BHMS to edukacja, staż, rozwój osobisty i międzynarodowa kariera zawodowa. Każdy filar odgrywa kluczową rolę w naszej misji dostarczania rosnącej globalnej branży usług hotelarskich i usługowych wysokiej jakości pracownikom, którzy chętnie demonstrują swój potencjał zarządzania.

Jakość kształcenia akademickiego, jako pierwszy filar, daje studentom wiedzę akademicką i teoretyczną. Praktyka, jako drugi filar, pozwala uczniom zastosować wiedzę w praktyce w pracy. Rozwój osobisty i zawodowy, trzeci i najważniejszy filar, zapewnia uczniom miękkie i społeczne umiejętności oraz dyscyplinę, która motywuje uczniów, prowadzi ich, wzmacnia ich i ostatecznie motywuje ich do odniesienia sukcesu.

Pomyślny wynik wszystkich trzech filarów prowadzi do czwartego filaru, udanej kariery zawodowej. BHMS ma własną firmę "Masterwork", która pomaga wszystkim absolwentom zdobyć pierwszą międzynarodową pozycję zawodową.

68058_rsz_67965_cns_bhms_001-schooldescription.jpg

Co nas wyróżnia

Fast Track British BA Degree:

Biznes BHMS

Praktyczne brytyjskie MBA Dual Degree:

Biznes BHMS

Zbywalne umiejętności:

Umiejętności transferowalne to umiejętności i zdolności, które są istotne i przydatne w różnych dziedzinach życia: społecznie, zawodowo i w szkole. Praca zespołowa, przywództwo, motywacja osobista, organizacja, zarządzanie czasem, słuchanie, komunikacja pisana i werbalna, a także technologia informacyjna znajdują się w DNA systemu edukacji BHMS.

Unikalny system 5-tygodniowy:

W firmie BHMS

W sercu miasta Lucerna:

Biznes BHMS

Gwarantowana praktyka

68059_rsz_67966_lucernelandscape.jpg

Lokalizacje

  • Lucerne

    Gütschstrasse 2-6 CH-6003 Luzern Switzerland, CH-6003, Lucerne

pytania