Keystone logo
Ho Chi Minh City University of Technology

Ho Chi Minh City University of Technology

Ho Chi Minh City University of Technology

Wstęp

Ho Chi Minh City University of Technology – Wietnamski Uniwersytet Narodowy Ho Chi Minh City ( HCMUT-VNUHCM ), założony w 1957 roku, jest państwową i wszechstronną uczelnią w Wietnamie.

Uniwersytet został uznany za wiodący ośrodek akademicki, badań naukowych i transferu technologii w Wietnamie.

Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT) jest pierwszą i jedyną uczelnią w Wietnamie, która uzyskała jednocześnie akredytację HCERES (Europa) i AUN-QA (ASEAN) .

Jeśli chodzi o akredytację programu, HCMUT jest pierwszą uczelnią w Wietnamie, która uzyskała ABET (Rada Akredytacyjna ds. Certyfikacji Inżynierii i Technologii, USA) na dwóch kierunkach: Informatyka i Inżynieria Komputerowa . Osiągnęliśmy również AUN – QA (Quality Assurance in ASEAN University Network Certification) w 9 kierunkach: inżynieria telekomunikacyjna, inżynieria mechaniczna, inżynieria chemiczna, inżynieria lądowa, inżynieria produkcji, administracja biznesowa, inżynieria systemów przemysłowych, inżynieria automatyki i inżynieria elektryczno-elektroniczna.

OBSZARY PROGRAMÓW STUDIÓW

Ho Chi Minh City University of Technology (HCMUT) oferuje programy studiów od poziomu licencjackiego do doktoranckiego. na różnych kierunkach: Inżynieria Naftowa, Inżynieria Chemiczna, Zarządzanie Przemysłem, Informatyka, Inżynieria Mechaniczna i Mechatronika, Inżynieria Elektryczna i Elektroniczna, Inżynieria Lądowa, Inżynieria Transportu, Technologia i Zarządzanie Środowiskiem itp.

Dla studentów zagranicznych HCMUT oferuje programy studiów licencjackich i magisterskich, których językiem wykładowym jest język angielski.

POŁĄCZENIA NA ŚWIECIE

HCMUT współpracuje z prestiżowymi uczelniami na całym świecie, takimi jak Monash University (Australia), University of Queensland (Australia), University of Adelaide (Australia), University of Technology Sydney (Australia), Macquarie University (Australia), Griffith University (Australia) ), University of South Australia (Australia), Deakin University (Australia), University of Wollongong (Australia), University of Otago (Nowa Zelandia), University of Auckland (Nowa Zelandia), Nagaoka University of Technology (Japonia).

Dzięki temu studenci mają możliwość przeniesienia się do naszych uczelni partnerskich w celu uzyskania tytułu licencjata nadawanego przez uczelnie partnerskie oraz wymiany na programy akademickie lub kulturalne w ciągu maksymalnie 2 semestrów.

WITAMY NA POKŁADZIE HCMUT!

Szczegóły kontaktu:
Email: [email protected]Numer WhatsApp: 84 8 9916 9961Facebook: fb.com/bachkhoa.hcmut

Rankingi

W najnowszym rankingu 400 uniwersytetów w Azji QS Rankings plasujemy się na 167. miejscu, czyli o 5 pozycji wyżej niż rok wcześniej, co oznacza, że HCMUT znalazł się wśród 170 najlepszych uniwersytetów w Azji .

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Ho Chi Minh City

    Ho Chi Minh City University of Technology 268 Ly Thuong Kiet Str., Ward 14, Dist. 10, , Ho Chi Minh City

pytania