Keystone logo
Ball State University Teachers College

Ball State University Teachers College

Ball State University Teachers College

Wstęp

Ball State University's Teachers College to największy program przygotowawczy dla nauczycieli w stanie Indiana. Ball State University oferuje ponad 30 uznawanych w całym kraju programów na sześciu uczelniach. Studenci programu Ball State University mają wiele możliwości wykazania się doskonałością w zakresie ich treści i pedagogiki dzięki rygorystycznemu przygotowaniu oraz bogatym i różnorodnym doświadczeniom praktycznym.

Nasz wybitny wydział, wielokrotnie nagradzane programy akademickie oraz bogate dziedzictwo współpracy społeczności i przygotowania nauczycieli zapewniają studentom innowacyjne podejście edukacyjne.

Naszą misją jest przygotowanie przyszłych nauczycieli i podnoszenie umiejętności obecnych nauczycieli. Ale traktujemy również poważnie naszą kluczową rolę w badaniach, które posuną naprzód w dziedzinie edukacji. Poważnie traktujemy naszą odpowiedzialność, aby przygotować profesjonalistów, którzy rozpoznają, odzwierciedlają i przyjmują różnorodność.

Naszym wspólnym obowiązkiem jest przygotowanie profesjonalistów, którzy rozpoznają, odzwierciedlają i przyjmują różnorodność globalnej społeczności. Różnorodność obejmuje rasę, pochodzenie etniczne, kulturę, język, wyjątkowość, płeć, ekspresję płciową, wiek, orientację seksualną, status społeczno-ekonomiczny, pochodzenie regionalne / geograficzne i religię.

Jesteśmy zaangażowani w rekrutację, wspieranie i utrzymywanie zróżnicowanej społeczności studentów, wykładowców i pracowników zaangażowanych w integrację, równość i możliwości edukacyjne dla wszystkich.

Nasze zaangażowanie jest realizowane poprzez praktyki instruktażowe i programy nauczania, zasady przyjmowania studentów, wykładowców, praktyki rekrutacji i zatrudniania pracowników, zaangażowanie kolegialne i systemy wynagrodzeń. To zobowiązanie znajduje odzwierciedlenie we wszystkich pisemnych zasadach i procedurach wydziałów i uczelni oraz w praktyce ciągłej oceny w celu zapewnienia postępów i ciągłego doskonalenia.

Lokalizacje

  • Muncie

    North McKinley Avenue,881-959, 47303, Muncie

    pytania