Keystone logo
Baria Vungtau University

Baria Vungtau University

Baria Vungtau University

Wstęp

Ba Ria - Vung Tau University znajduje się w nadmorskim mieście Vung Tau Ba Ria - prowincja Vung Tau, która jest bramą do Morza Wschodniego prowincji na południowym wschodzie i centrum gospodarki, finansów, kultury, turystyki, transportu i edukacja południowo-wschodniej i dogodne połączenie z Ho Chi Minh City i innymi okolicznymi prowincjami drogą lądową, powietrzną, wodną i kolejową. Posiadając wiele pięknych plaż i dobrze wyposażoną infrastrukturę, miasto Vung Tau jest znanym ośrodkiem turystycznym na południu oraz obszarem logistycznym wietnamskiego przemysłu naftowego i gazowego. Ba Ria - Vung Tau University jest jedyną uczelnią w mieście Vung Tau, która jest instytucją szkoleniową zapewniającą multidyscyplinarne zasoby ludzkie dla prowincji Ba Ria - Vung Tau, prowincji sąsiednich, a także dla całego kraju. BVU jest również ośrodkiem naukowo-badawczym prowincji Ba Ria - Vung Tau, w którym prowadzone są i stosowane w społeczeństwie i produkcji projekty badawcze dotyczące zastosowania i transferu zaawansowanej nauki i technologii .

Udogodnienia:

BVU ma teraz 3 kampusy zlokalizowane w centrum Vung Tau ( kampus 1 - 80 Truong Cong Dinh, oddział 3; kampus 2 - 01 Truong Van Bang, oddział 7; kampus 3 - 951 Binh Gia, oddział 9, miasto Vung Tau ), zapewniają sale lekcyjne, laboratoria eksperymentalne i place zabaw dla ponad 7 000 uczniów.

Akademik uniwersytetu znajduje się pod adresem 8-10 Tran Nguyen Han, oddział 1, miasto Vung Tau i jest przeznaczony dla studentów z innych prowincji. Od 2006 r. Do chwili obecnej uniwersytet nadal inwestuje w przebudowę i renowację infrastruktury, bibliotek i laboratoriów; zapewnić nowoczesny sprzęt do nauczania, uczenia się i badań. Obecnie uczelnia posiada ponad 30 sal do ćwiczeń, w tym 11 pracowni komputerowych, 20 laboratoriów eksperymentalnych. W przyszłości Grupa Nguyen Hoang zainwestuje w budowę sal wykładowych, laboratoriów, stadionów, parków rozrywki dla studentów, a zwłaszcza akademika o podwyższonym standardzie, który może pomieścić do 3000 studentów.

Badania naukowe: Naukowcy: 05 profesorów i docentów, 26 osób z tytułem doktora; 114 osób z tytułem magistra; 58 inżynierów i absolwentów studiów licencjackich . Zrealizowane projekty naukowo-badawcze: łącznie 75 projektów, w tym 01 projekt na szczeblu ministerialnym; 01 Projekt na poziomie prowincji; 27 projektów na poziomie uczelnianym przez nauczycieli i 46 projektów przez studentów

Publikacje naukowe: 368 prac naukowych i artykułów w czasopismach Zdobyte nagrody: 141 nagród

Współpraca międzynarodowa : Partnerzy międzynarodowi : 35 partnerów; 10 krajów i terytoriów (Wielka Brytania, USA, Australia, Niemcy, Francja, Holandia, Japonia, Korea, Tajwan, kraje ASEAN ) Programy współpracy międzynarodowej : wspólne programy szkoleniowe; Wymiana wydziałowa i studencka; Staż; Szkolenie trenerów; Projekty finansowania Eksperci międzynarodowi : 10-20 ekspertów i naukowców / rok; 5-10 nauczycieli wyszkolonych za granicą rocznie.

Lokalizacje

  • Vũng Tàu

    Trương Công Định,80, , Vũng Tàu

    pytania