Keystone logo
Barry University College of Arts and Sciences

Barry University College of Arts and Sciences

Barry University College of Arts and Sciences

Wstęp

W Barry University College of Arts and Sciences nauka jest ważną częścią życia uniwersyteckiego, kładąc nacisk na badania studentów, staże i uczenie się przez usługi. Dzięki tego rodzaju edukacji jesteś przygotowany na każdą ścieżkę, którą wybierzesz w życiu.

Niezależnie od tego, czy kochasz sztukę, nauki humanistyczne czy nauki ścisłe, nasze 10 wydziałów oferuje stymulujące programy akademickie, które przygotowują Cię do stawienia czoła przyszłym wyzwaniom z pewnością siebie i wiedzą. Jako student studiów licencjackich możesz wybierać spośród kierunków w ramach 10 wydziałów w College of Arts and Sciences: biologia, komunikacja, języki obce, sztuki piękne, historia i nauki polityczne, matematyka i informatyka, nauki fizyczne, psychologia, socjologia i Kryminologia oraz teologia i filozofia.

Niezależnie od tego, czy chcesz zbudować karierę, poprawić swoje obecne perspektywy, czy poszerzyć swoją perspektywę, nasze programy dla absolwentów zapewnią Ci wykształcenie, którego potrzebujesz. Dowiesz się od wydziałów doświadczonych w swoich dziedzinach, którzy są autorami i redaktorami cenionych czasopism i książek naukowych, urzędnikami w organizacjach zawodowych i laureatami profesjonalnych nagród. Możesz wybierać spośród programów podyplomowych w ramach 3 wydziałów w College of Arts and Sciences: sztuk pięknych, psychologii oraz teologii i filozofii.

Nasi profesorowie decydują się przyjechać do Barry, ponieważ nauczanie jest dla nich ważne. Mimo że są aktywni w badaniach, stypendiach i działaniach kreatywnych / wydajnościowych, wydział Barry'ego koncentruje się najpierw na nauce. Pomogą Ci zastosować w praktyce to, czego nauczyłeś się w klasie, poprzez różnorodne zajęcia edukacyjne.

Nasi studenci wiedzą, że mogą oczekiwać, że zwrócą się do swoich profesorów, aby zrozumieć ich obszary zainteresowań i ogólnie życie. Nasi studenci publikowali swoje badania wraz z naszymi wykładowcami, prezentowali na konferencjach, zdobyli nagrody za swoją pracę, otrzymali bardzo konkurencyjne nagrody i zostali przyjęci do najlepszych szkół wyższych.

Będziesz miał wiele okazji, aby zmienić świat. Od pomocy haitańskiej młodzieży w rozwijaniu umiejętności czytania i pisania oraz rozwijaniu umiejętności życiowych, przez pokonywanie cyfrowej przepaści w dzielnicy Liberty City i zwalczanie przemocy domowej, nasi uczniowie zmieniają świat na lepsze.

Lokalizacje

  • Miami Shores

    Northeast 2nd Avenue,11300, 33161, Miami Shores

    pytania