Keystone logo
Bastyr University

Bastyr University

Bastyr University

Wstęp

Od momentu powstania w 1978 roku, Bastyr Uniwersytet jest pionierem naukowe oparte na naturalnej medycyny. Założyciele Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; wraz z Sheila Quinna, nazwany szkoły po ich ukochanego nauczyciela i zauważył Seattle naturopatyczną lekarz dr John Bastyr. Z zaledwie 200 $ kosztów startowych podczas swoich skromnych początków, założyciele stworzyli wizję akredytowanej szkole naturalnego zdrowia, który jest obecnie uznawany za wiodący sztuk zdrowia i nauki uczelni na świecie.

Założenie emerytowany przewodniczący dr Pizzorno ten Uniwersytet przez jakiś znaczący wzrost w czasie swoich 22 lat pracy, w tym przejście do obecnego kampusu 51 akrów w Kenmore, Waszyngton, aby pomieścić rosnącą ciało studenta. (Zobacz oś czasu historycznego.) Chociaż szkoła rozpoczęła działalność jako naturopatyczną medycyny studia, Bastyr University oferuje obecnie ponad 20 stopni i certyfikatów programów. Opierając się na fundamencie nauki opartej na University został laureatem wielu grantów badawczych wielomilionowe z National Institutes of Health.

W września 2012 roku, na Uniwersytecie rozszerzyła ponownie otwierając Bastyr Uniwersytecie Kalifornijskim w San Diego, przyjmując ponad 50 studentów z inauguracyjnego doktora klasy Naturopathic Medicine. pierwszym i jedynym akredytowanym szkoła Kalifornii medycyny naturopatyczną oferuje również tytuł Master of Science w dziedzinie żywienia dla odnowy biologicznej i planuje dodać więcej naturalnych programów zdrowotnych w przyszłości.

Nasza wizja

Jako wiodący na świecie ośrodka akademickiego na pogłębianie wiedzy i integracji w naturalnych sztuk zdrowia i nauki, Bastyr Uniwersytet zmieni zdrowia i dobrego samopoczucia wspólnoty ludzkiej.

Nasza misja

Kształcimy przyszłych liderów w naturalnych sztuk zdrowia i nauki. Poszanowanie uzdrawiającej mocy natury i uznając, że ciało, umysł i duch są nierozerwalnie nierozłączne, możemy modelować zintegrowanego podejścia do edukacji, badań i usług klinicznych.

Główne tematy

osiągnięcia w nauce Badania w Natural Health Arts and Sciences Szkolenie Clinical and Community Health interdyscyplinarne Integracja

Lokalizacje

  • Kenmore

    14500 Juanita Drive N.E. Kenmore, WA 98028-4966, , Kenmore

pytania