Keystone logo
bbw Italy | Venice

bbw Italy | Venice

bbw Italy | Venice

Wstęp

Twoja przyszłość jest naszą teraźniejszością.

W ramach ekspansji międzynarodowej bbw Hochschule z oddziałami w Indiach i Chinach otwiera w Wenecji włoski oddział pod nazwą bbw Italy.

bbw Hochschule jest prawnie uznaną prywatną uczelnią wyższą i posiada certyfikat niemieckiego Ministerstwa Edukacji z licencjatami i magisterskimi obowiązującymi w całej Europie; główne międzynarodowe korporacje są obecne zarówno w radzie dyrektorów, jak i jako część komitetu naukowego, aby kierować treściami kursów w kierunku aktualnych i przyszłych potrzeb rynku pracy, a także jako sieć pośrednictwa pracy dla staży będących częścią programu studiów.

bbw Hochschule rozpoczęło swoją działalność w Berlinie w 2007 roku jako silny partner akademicki dla gospodarki Berlina i Brandenburgii. Firma bbw szybko się rozwinęła, opracowując kursy dostosowane do potrzeb lokalnych firm. W ciągu zaledwie dziesięciu lat stała się największą prywatną uczelnią w regionie. Ten wzrost jest napędzany przez niezachwiane zaangażowanie w rozwój akademicki naszych studentów.

Niektórzy partnerzy zarządu: Siemens, Bombardier Transportation, Daimler, Holiday Inn, Tui Cruise Otis, Sheraton Berlin Grand Hotel Esplanade, asr Allianz, DB Engineering Consulting, DB Mobility Logistics.

Dzięki mieszance szkolenia praktycznego i teoretycznego bbw ponad 10 000 studentów rozpoczynało karierę z zestawem umiejętności, które umożliwiają im natychmiastowe rozpoczęcie pracy zarówno jako akademiccy specjaliści, jak i menedżerowie. Jesteśmy dumni z każdego absolwenta i nieustannie staramy się go szkolić w sposób, który jak najlepiej przygotowuje do problemów i wyzwań, które czekają na coraz bardziej umiędzynarodowionym rynku pracy. Kluczowym sposobem, w jaki to robimy, jest łączenie się i współpraca przy projektach badawczych i wymiany akademickiej z wiodącymi uniwersytetami na całym świecie. Dzięki tej koncentracji bbw rozszerza swoją obecność poza region Berlina i Brandenburgii poprzez strategiczne partnerstwa międzynarodowe i sojusze z instytucjami we Włoszech, Azji, Afryce i Rosji - jednocześnie rozwijając bliższe relacje z partnerami biznesowymi w Unii Europejskiej.

bbw Italy oferuje szereg kursów opartych na aktualnych i przyszłych wymaganiach rynku pracy, ze szczególnym uwzględnieniem praktycznych aspektów procesów biznesowych oraz staży w firmach, które są częścią międzynarodowej sieci bbw Hochschule.

Dyplom wydany w Berlinie jest prawnie uznawany na poziomie europejskim, zgodnie z Konwencją Bolońską z 1999 roku podpisaną przez Wspólną Deklarację Europejskich Ministrów Szkolnictwa Wyższego.

Studia mają na celu kształcenie międzynarodowego sposobu myślenia i tworzenie możliwości pracy za granicą w sieci biznesowej bbw Hochschule.

Kursy prowadzone są w języku angielskim.

Lekcje języka niemieckiego będą częścią programu studiów w celu poprawy konkurencyjności przyszłych studentów i umożliwienia im lepszej integracji podczas pobytu w Niemczech na ostatnim etapie studiów licencjackich i podczas międzynarodowych praktyk.

Oprócz modułów studiów odbędą się jeden lub dwa obowiązkowe staże, w zależności od wybranego kierunku studiów, trwające minimum dwanaście tygodni, z nie mniej niż 450 godzinami pracy.

Wszystkie moduły szkoleniowe zawierają 25% e-learningu. Odsetek ten może tymczasowo wzrosnąć do 100% w zależności od aktualnych warunków związanych z Covid-19.

Lokalizacje

  • Venice

    Fondamenta Zattere Ai Saloni 18/M 30123, , Venice

    pytania