Keystone logo
Benedict College

Benedict College

Benedict College

Wstęp

Benedict College to uczelnia, w której doświadczenie każdego studenta w zajęciach akademickich, stacjonarnych i pozaszkolnych ma charakter transformacyjny i koncentruje się na obsłudze klienta; jednocześnie wykładowcy i pracownicy Benedykta pracują we wspólnym, przejrzystym środowisku, w którym decyzje oparte na danych są również przepełnione współczuciem.

Benedict College to miejsce, w którym można uczyć się w pełnym wymiarze godzin od klasy, przez boisko, do domu studenckiego i do społeczności, w której dziedzictwo „ BC ” jako inkluzywnego, pionierskiego i „rodziny” jest szanowane i cenione.

Edukacja transformacyjna, innowacje w technologii i przedsiębiorczości oraz zaangażowanie na rzecz społeczności łączą się w dynamicznym środowisku, w którym uczniowie otrzymują wykształcenie przygotowujące ich do wejścia na światowy rynek z wyjątkowymi kompetencjami kulturowymi i zawodowymi, które umożliwią im przyczynienie się do zrównoważonego rozwoju i gospodarki rozwój społeczności, w których żyją, pracują i bawią się.

Dlatego Benedict College to nie tylko siła dobra w społeczeństwie, ale Benedict jest zaangażowany w zapewnianie zmieniającego środowiska uczenia się, stworzonego przez wysoko wykwalifikowanych i wyposażonych profesjonalistów, który umożliwia wszystkim uczniom realizację ich najwyższego potencjału.

Benedict College jest akredytowany przez Southern Association of Colleges and Schools Commission on Colleges do przyznawania stopni maturalnych.

Lokalizacje

  • Columbia

    Harden Street,1600, 29204, Columbia

    pytania