Keystone logo
Beloit College

Beloit College

Beloit College

Wstęp

Od ponad 50 lat Beloiters używają otaczającego nas świata jako sali lekcyjnej. Beloit College angażuje inteligencję, wyobraźnię i ciekawość swoich uczniów, umożliwiając im satysfakcjonujące życie naznaczone wysokimi osiągnięciami, osobistą odpowiedzialnością i wkładem publicznym w zróżnicowanym społeczeństwie. Nasz nacisk na międzynarodowe i interdyscyplinarne perspektywy, integrację wiedzy z doświadczeniem oraz ścisłą współpracę między rówieśnikami, profesorami i personelem, wyposażamy naszych studentów w podejście do złożonych problemów świata w sposób etyczny i rozważny.

Uważamy, że ludzie najlepiej uczą się, działając. Na naszych ponad 50 głównych kierunkach, innowacyjnych programach i zasobach kampusu Beloit zapewnia studentom każdą okazję do tworzenia solidnych CV i wnoszenia wkładu w naszą szerszą społeczność.

W każdym doświadczeniu w Beloit są osadzone możliwości dla uczniów, aby byli skutecznymi komunikatorami, kreatywnymi rozwiązaniami problemów, produktywnymi współpracownikami oraz sprawnymi intelektualnie i zawodowo.

Zwarta społeczność Beloit oznacza politykę otwartych drzwi, więcej mentorów niż maskotek, wsparcie dla ludzi z różnych środowisk, głębokie tradycje i nieoczekiwane kontakty z ludźmi i miejscami poza kampusem.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Beloit

    College Street,700, 53511, Beloit

    pytania