Keystone logo
Berea College

Berea College

Berea College

Wstęp

Berea College oferuje wysokiej jakości edukację obiecującym studentom o ograniczonych zasobach ekonomicznych. Przyznaje każdemu uczniowi stypendium obietnicy za naukę, aby żaden student Berea nigdy nie płacił czesnego. Berea jest pierwszą międzyrasową i koedukacyjną uczelnią na południu i konsekwentnie zalicza się do wiodących uczelni artystycznych w kraju.

Doświadczenie edukacyjne Berei zapewnia uczniom wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego poruszania się po świecie. College zapewnia wymagające, ale wspierające środowisko uczenia się. Niezależnie od tego, czy chodzi o zajęcia w klasie, uczestnictwo w konwokacji, staż, studia za granicą czy łączenie pracy z celami akademickimi, doświadczenie edukacyjne jest naprawdę inne. Uczniowie mają możliwość uczenia się przez doświadczenie w klasie i poza nią.

Doświadczenie Berea pielęgnuje potencjał intelektualny, fizyczny, estetyczny, emocjonalny i duchowy, a wraz z nimi ma moc podejmowania znaczących zobowiązań i przekładania ich na działanie.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Berea

    Chestnut Street,101, 40403, Berea

    pytania