Keystone logo
Berghs School of Communication

Berghs School of Communication

Berghs School of Communication

Wstęp

W Berghs kochamy wszystkie formy komunikacji i zachęcają nas ludzie, którzy wykorzystują swój potencjał. Naszym celem jest ciągłe kształcenie najlepszych komunikatorów jutra, czym zajmujemy się od 1941 roku.

Napędzamy rozwój – wczoraj, dziś i jutro

Często określa się nas jako wiodącą na świecie szkołę komunikacji. W ciągu ostatnich pięciu lat Berghs nadal imponuje w konkursie studenckim One Show „Young Ones”, plasując się wśród 5 najlepszych szkół na świecie i najlepszej szkoły w Europie.

Edukacja, która prowadzi do pracy.

Nasi studenci są poszukiwani ze względu na umiejętność szybkiego przekładania wiedzy na działanie, a 97% ma pracę na swoim kierunku w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów. Więc jaki jest nasz sekret?

W Berghs wierzymy w integrację – wśród studentów, programów, dyscyplin, przedmiotów, przemysłu, agencji, przedsiębiorców i organizacji. Brak silosów.

Nauka oparta na działaniu to nasza filozofia. Udostępniamy studentom teorie i narzędzia. Następnie poprosiliśmy ich, aby zastosowali to do praktycznego przypadku. Uczenie się poprzez robienie.

Tylko profesjonaliści z branży jako instruktorzy . W Berghs nie mamy stałej kadry dydaktycznej, ale Wydział, który zatrudnia specjalistów z branży i pomaga im w przekazywaniu wiedzy studentom. W ten sposób treść jest zawsze świeża, a uczniowie uczą się prosto z branży.

Szkoła Roku

Na festiwalu Cannes Lions zdobyliśmy nagrodę AKQA Future Lions School of the Year przy siedmiu różnych okazjach, rywalizując z ponad 60 szkołami z 40 krajów. Od momentu powstania w 2005 roku otrzymaliśmy główną nagrodę w 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2010 i 2009 roku.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Stockholm

    Bobergsgatan 48, 115 47, Stockholm

    • facebook
    • instagram
    • linkedin

pytania