Keystone logo
BFSU Solbridge International School of Business

BFSU Solbridge International School of Business

BFSU Solbridge International School of Business

Wstęp

BFSU-SolBridge

Międzynarodowa Szkoła Biznesu BFSU-SolBridge powstała zgodnie z wizją stworzenia prawdziwie progresywnego i wysoce zintegrowanego programu edukacji biznesowej, który łączy międzynarodowy model nauczania biznesu z dogłębną znajomością chińskiej gospodarki. Kampus, zlokalizowany w Pekińskim Uniwersytecie Studiów Zagranicznych (BFSU), w stolicy Chin, stanowi idealne miejsce dla tak dynamicznego programu, koncentrując się na chińskich firmach i ich rozwijających się relacjach z zachodnimi i innymi narodami. Jest prowadzony przez International Business School (IBS) z BFSU.

BFSU-SolBridge International School of Business oferuje studentom najbardziej odpowiednie i unikalne połączenie tematów, odnoszące się do współczesnych chińskich koncernów biznesowych, kultury chińskiej, wartości azjatyckich i zaawansowanych praktyk biznesowych i zarządzania zachodnią i amerykańską. Uczniowie są zachęcani do rozwijania się w odpowiedzialnych, etycznych liderów biznesu, którzy rozwiązują sporne kwestie korporacyjne z silnym praktycznym i teoretycznym podłożem i kulturową wrażliwością.

Wszystkie lekcje i dyskusje dotyczące współczesnych zagadnień biznesowych są prowadzone w języku angielskim, w oparciu o ogromną wiedzę i doświadczenie naszych międzynarodowych wykładowców. Ponadto stosuje się interaktywny i stosowany model uczenia się, aby dać uczniom cenne praktyczne doświadczenie w świecie korporacyjnym.

Język chiński stanowi część programu nauczania, aby lepiej pomóc uczniom zrozumieć lokalną kulturę i gospodarkę oraz skorzystać z satysfakcjonujących praktyk i możliwości zatrudnienia w kraju i za granicą.

Wiadomość Deana

Zgodnie z międzynarodową wizją Pekińskiego Studium Zagranicznego, trwającą od prawie 70 lat temu, z dumą połączyliśmy siły z energiczną Międzynarodową Szkołą Biznesu Solbridge na Woosong University w Korei, aby założyć Międzynarodową Szkołę BFSU-SolBridge biznes, wyjątkowa oferta edukacyjna dla studentów, którzy chcą odgrywać wiodącą rolę w nadchodzącej globalnej dominacji chińskiej gospodarki.

BFSU-SolBridge ma doskonałą pozycję, zarówno geograficzną, jak i historyczną, aby zaoferować studentom doskonałą okazję do zanurzenia się w najbardziej obiecującej gospodarce na świecie, a jednocześnie zdobyć światowej klasy wykształcenie biznesowe od liderów międzynarodowej społeczności biznesowej.

W ostatnich latach Chiny gwałtownie wzrosły dzięki ogromnym rezerwom walutowym, rekordowym obrotom handlowym i nadwyżkom budżetowym oraz zagranicznym inwestycjom bezpośrednim, które budzą zazdrość świata. Aby utrzymać tak dynamiczne tempo wzrostu, Chiny wzywają najmądrzejsze młode umysły do ​​przyłączenia się do sukcesu i przekroczenia granic, aby budować kariery z nieograniczonymi możliwościami międzynarodowymi.

W BFSU-SolBridge uczniowie z całego świata gromadzą się, by dzielić się indywidualną kulturą, językiem i zwyczajami w środowisku anglojęzycznym i rozwijać się jako globalni obywatele i międzynarodowi liderzy biznesu.

Jestem zaszczycony, mogąc w tym ekscytującym czasie poprowadzić BFSU-SolBridge International School of Business i starać się kontynuować nasze wysiłki zmierzające do stworzenia innowacyjnego, postępowego i wysoce zintegrowanego środowiska edukacji biznesowej dla odpowiedzialnych przyszłych liderów.

Witamy w BFSU-SolBridge!

PENG Long, Ph.D., Professor

President of Beijing Foreign Studies University

Kontakt

BFSU SolBridge - Międzynarodowa Szkoła Biznesu

Beijing Foreign Studies University

Pokój 905, budynek międzynarodowy, Beijing Foreign Studies University

No. 19 North Xisanhuan Avenue, Haidian District, Pekin, 100089, Chiny

Telefon: 86 (0) 10 8881 6563/8881 6763

Email: [email protected]

Lokalizacje

  • Beijing

    Haidian District, Beijing, , Beijing

pytania