Keystone logo
BHDI Beverly Hills Design Institute

BHDI Beverly Hills Design Institute

BHDI Beverly Hills Design Institute

Wstęp

Beverly Hills Design Institute wyznaczył misję służenia pracodawcom i ich społecznościom, przygotowując zróżnicowaną i wykwalifikowaną populację studentów, aby stali się odpowiedzialnymi profesjonalistami zaangażowanymi w uczenie się przez całe życie i wyposażonymi w solidne podstawy akademickie i kompetencje specyficzne dla kariery.

Beverly Hills Design Institute oferuje innowacyjne, ambitne i elastyczne programy edukacyjne o modzie, które wzbogacają społeczność poprzez kreacje, które podnoszą poziom oryginalności, estetyki, jakości, inteligencji i wyrafinowania.

Aby osiągnąć ten cel, Beverly Hills Design Institute podąża, przekazuje i promuje esencję, zasady i koncepcję Haute Couture, przetłumaczone przez badania nad pięknem, harmonią, elegancją, doskonałością i wyjątkowością.

Rynek staje się coraz bardziej zróżnicowany, specyficzny, spersonalizowany i sprzyja mikrorynkom skierowanym do klientów indywidualnych z rosnącym zapotrzebowaniem na produkty lepiej pasujące do ich wyjątkowej osobowości.

Beverly Hills Design Institute odpowiada na to zapotrzebowanie, przygotowując wyjątkowo utalentowane osoby, aby stać się wysoce wyspecjalizowanymi ekspertami i przedsiębiorczymi profesjonalistami na całe życie, zdolnymi do krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów, analizy rynku i przedsiębiorczości, aby służyć nie tylko firmom na każdym poziomie branży, ale także w celu stworzenia własnej marki i rozwoju niszowego rynku, który idealnie pasuje do ich wyjątkowej kreatywności.

Beverly Hills Design Institute dba o profesjonalistów dzięki praktycznym programom zorientowanym na studentów i innowacyjnym technikom nauczania, koncentrując się na wynikach uczenia się uczniów, które rozwijają pewność siebie, poczucie przynależności i cel.

W rezultacie Beverly Hills Design Institute stanowi rodzinę artystów, projektantów, twórców i liderów, wzmacniających siebie nawzajem i oddanych dostarczaniu jakości, wartości i dobrobytu społeczności.

Lokalizacje

  • Beverly Hills

    Wilshire Boulevard,8484, 90211, Beverly Hills

    pytania