Keystone logo
© Jonathan Cohen
Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

Binghamton University, State University of New York

Wstęp

Binghamton University, State University of New York (SUNY) to publiczny uniwersytet nr 1 w Nowym Jorku i 52. w USA (Forbes, 2023) i konsekwentnie plasuje się w rankingach o najlepszej wartości wśród 50 najlepszych uniwersytetów publicznych w kraju (US News i Raport Światowy). Z 18 000 studentów studiów magisterskich i licencjackich, sześcioma szkołami i ponad 130 programami akademickimi, Binghamton łączy atmosferę średniej wielkości instytucji z zasobami dużego uniwersytetu badawczego. Istnieje kilka ekskluzywnych programów z wyróżnieniem i możliwości badawczych dla studentów na każdym kierunku. Binghamton znajduje się w Nowym Jorku, na terenie kampusu położonego wśród malowniczych wzgórz, a jednocześnie zaledwie kilka godzin od głównych ośrodków miejskich, takich jak Nowy Jork, Boston i Toronto.

W naszych sześciu wspólnotach mieszkaniowych będziesz mieszkać i nawiązywać przyjaźnie w ramach wspierającej, silnej minispołeczności na większym uniwersytecie. Każda społeczność ma swoją własną jadalnię, osobowość i tradycje. Miasto Binghamton znajduje się kilka minut jazdy od hotelu, a studenci mogą bezpłatnie korzystać z autobusu, aby cieszyć się wieloma lokalnymi restauracjami, profesjonalnymi zajęciami sportowymi oraz sztuką i rozrywką. Binghamton dba o bezpieczeństwo naszych uczniów. Wszystkie drzwi do akademików są zamykane na klucz przez całą dobę i wymagają dostępu za pomocą karty-klucza; na terenie kampusu działa policja i system komunikacji w sytuacjach awaryjnych.

Dzięki 21 drużynom NCAA Division I, licznym drużynom sportowym i stacjonarnym oraz ponad 450 organizacjom i klubom prowadzonym przez studentów, zawsze jest coś do zrobienia! Wielokrotnie nagradzane centrum rozwoju kariery zapewnia studentom Binghamton znaczną przewagę po ukończeniu studiów. Co roku ponad 1800 pracodawców rekrutuje studentów z Binghamton, w tym Microsoft, Google, IBM, Goldman Sachs, Morgan Stanley, Disney, Tata, Samsung i wiele innych.
Razem przekraczamy wszelkie granice. Psycholog lub ekonomista, biolog lub inżynier – staniesz się kimś więcej niż zwyczajnym, a absolwent będzie przygotowany, aby stawić czoła wyzwaniom jutra i dokonać pozytywnej zmiany na świecie.

Uniwersytet Binghamton jest wiodącą uczelnią publiczną.

Mamy kulturę akademicką, która jest rygorystyczna, oparta na współpracy i odważnie innowacyjna. Nasz kampus jest przykładem najlepszego rodzaju doświadczenia uniwersytetu publicznego: bogato zróżnicowani studenci, aktywne życie społeczne i głębokie zaangażowanie w społeczność. Każdy z naszych uczniów, podobnie jak Ty, ma szczególną wizję i zestaw talentów, aby stworzyć wyjątkową perspektywę. Są odkrywcami i innowatorami; są chętni do wyzwań i gotowi zakasać rękawy.

Stopień, który zabierze Cię w różne miejsca!

Binghamton ma jeden z najlepszych wskaźników ukończenia studiów czteroletnich (73%) w Stanach Zjednoczonych i najlepszy wśród szkół SUNY. To przekłada się na oszczędności! Kończąc szkołę w 4 zamiast 5 lat, zaoszczędzisz co najmniej 30 000 dolarów!

Akredytacje

 • Komisja ds. Szkolnictwa Wyższego Państw Środkowych (MSCHE)
 • Wszystkie nasze szkoły i programy zawodowe są w pełni akredytowane przez swoje profesjonalne organizacje akredytacyjne.

Funkcje kampusu

  Rekrutacja

  Akredytacje

  Akredytowane przez AACSB

  Referencje studentów

  Lokalizacje

  • Binghamton

   4400 Vestal Parkway East Binghamton, NY, 13902, Binghamton

   pytania