Keystone logo
Blue Ridge Community College

Blue Ridge Community College

Blue Ridge Community College

Wstęp

Blue Ridge Community College to mądra inwestycja w twoją przyszłość. Oferujemy rzeczywistą, przyszłościową i przystępną edukację, aby przygotować studentów do sukcesu w XXI wieku w miejscu pracy lub na czteroletnich uczelniach. Nasze dogodnie zlokalizowane kampusy w hrabstwach Henderson i Transylwania, kursy online i opcje zapisów do szkół średnich zapewniają Pathways do dalszej edukacji, rozpoczęcia nowej kariery lub wzbogacenia zestawu umiejętności.

Blue Ridge Community College to dwuletnia, kompleksowa uczelnia policealna zlokalizowana w górach zachodniej Karoliny Północnej. Służy hrabstwom Henderson i Transylwania.

Oferuje ponad 100 stopni, dyplomów i certyfikatów w 30 kierunkach studiów. Oferuje szeroką gamę kursów transferu uczelni. Ma programy artykulacyjne w czteroletnich college'ach i uniwersytetach. Zapewnia jeden z największych programów kształcenia ustawicznego w stanie.

BRCC prowadzi szeroką gamę programów technicznych opracowanych w celu przygotowania studentów do udanej kariery w pielęgniarstwie, technologii motoryzacyjnej, organach ścigania, reagowaniu kryzysowym, technologii inżynierskiej, technologii obróbki i wielu innych.

Uczelnia została zarejestrowana w 1969 roku i jest jedną z 58 instytucji publicznych w ramach North Carolina Community College System. Działa pod przewodnictwem prezesa i 15-osobowej rady powierniczej. Misją Kolegium jest zapewnienie jednostkom wiedzy i umiejętności w celu wzbogacenia naszych społeczności i zbudowania konkurencyjnej siły roboczej.

Lokalizacje

  • Flat Rock

    West Campus Drive,180, 28731, Flat Rock

    pytania