Keystone logo
Bluefield College

Bluefield College

Bluefield College

Wstęp

Bluefield College to skupiona na Chrystusie społeczność ucząca się, która rozwija przywódców służebnych, aby zmienić świat.

Chrześcijanie identyfikują Jezusa Chrystusa jako wzorowego przywódcę-sługę. Chrystus powiedział, że nie przyszedł, aby Mu służono, ale aby służyć. Oprócz prowadzenia życia przejawianego przez owoce Ducha - miłość, radość, pokój, wyrozumiałość, dobroć, dobroć, wierność, łagodność i panowanie nad sobą, sługa przywódca jest pokorny i pozwala przemówić swoim słowom i czynom dla siebie. Ostatecznie przywódca-sługa pragnie wieść wartościowe życie i zmieniać życie innych.

Przywództwo polegające na służbie to przede wszystkim bycie sługą, pozwalanie, by naturalne uczucie służenia innym było na pierwszym miejscu, a następnie poprzez świadomy wybór dążenie do przewodzenia. Przejawia się to w tym, że przywódca-sługa dba o to, by zaspokajać najwyższe potrzeby innych ludzi.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Bluefield

    College Drive,3000, 24605, Bluefield

    pytania