Keystone logo
Boston Baptist College

Boston Baptist College

Boston Baptist College

Wstęp

W Boston Baptist College uważamy, że college nie powinien być po prostu okresem rozwoju umysłowego, ale także duchowego. Wierzymy, że edukacja i duchowość biblijna mogą i powinny iść ręka w rękę.

Wzywamy naszych uczniów do myślenia biblijnego, zachęcając wszystkich studentów do dążenia do doskonałości akademickiej i dążenia do doskonałości duchowej i teologicznej, zapewniając każdemu uczniowi techniki dokładnej biblijnej hermeneutyki i stosując Pismo Święte w świecie fizycznym.

Zachęcamy naszych studentów do odkrywania świata na całym świecie, zapewniając studentom liczne możliwości studiowania za granicą. Nasz coroczny program wyjazdów studyjnych przewozi studentów na całym świecie od ponad dziesięciu lat. Renomowany program studiów za granicą pomógł uczniom uczyć się poza salą lekcyjną w Izraelu, Włoszech, Grecji, Turcji, Islandii, Niemczech, Francji, Izraelu, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Egipcie!

Nieustannie zachęcamy naszych uczniów, aby wykorzystali umiejętności, których uczą się w klasie, i wykorzystali te umiejętności do budowania Królestwa Bożego tutaj na ziemi.

Lokalizacje

  • Boston

    Metropolitan Avenue,950, 02136, Boston

    pytania