Keystone logo
Botho University

Botho University

Botho University

Wstęp

Botho University powstała w 1997 roku i szybko zmieniały się na przestrzeni lat, aby stać się wiodącym dostawcą wysokiej jakości multidyscyplinarnym szkolnictwa wyższego. Botho Uniwersytet był jednym z pierwszych lokalnych ISW w Botswanie być akredytowane przez Radę Rozwoju Zasobów Ludzkich (HRDC). Wszystkie programy są zatwierdzane przez Botswana Qualifications Authority (BQA) i Rady w sprawie Szkolnictwa Wyższego (CHE) w Lesotho. Botho University oferuje obecnie programy w czterech wydziałach mianowicie Wydział Biznesu i Rachunkowości, Wydział Informatyki, Wydział Inżynierii i Nauk Stosowanych oraz Wydziału Edukacji i Nauki na Odległość. Wszystkie nasze programy zostały opracowane z wejściami z branży więc nasi absolwenci są gotowi uderzyć bieg gruntowych. Obecnie oferujemy kwalifikacje z poziomu certyfikatu na poziomie magistra z planami w miejscu studia doktoranckie się rozwijać bardzo szybko. Z ponad 6000 studentów i prawie 500 pracowników i rośnie, Botho Uniwersytet jest dynamicznym i ekscytującym miejscem.

Botho Uniwersytet oferuje również szeroką gamę programów, dla znajdujących się w eksploatacji specjalistów i organizacji. W ramach Wydziału Edukacji i Distance Learning, istnieje ponad 200 krótkoterminowe programy rozwoju zawodowego, które mogą być dostosowane do spełnienia wymagań klienta. Botho University również forayed programów nauczania na odległość, z naszej pierwszej partii uczniów klas nauczania na odległość rozpoczynających się w lutym 2015 r. Obecnie znajduje się w czterech różnych ośrodkach położonych w Botswanie - Gaborone, Francistown i Maun - i Lesotho - Maseru.

Strategicznym celem Botho University jest zwiększenie różnorodności studentów poprzez przyciąganie zagranicznych studentów. Oprócz Botswany i Lesotho, mamy już pewną liczbę studentów z innych krajów w regionie, takich jak RPA, Namibii, Zimbabwe, Zambii, Demokratycznej Republice Konga, Etiopii i między innymi. Botho Uniwersytet posiada również szereg partnerstw międzynarodowych z dobrze znanych instytucji międzynarodowych, takich jak University of Venda w RPA, Uniwersytet Teesside w Wielkiej Brytanii, Ohio University, Black Hills State University i Wayne State University w USA, Indian School of Mines i Uniwersytet manipal w Indiach. Studenci studiujący w Akademii Botho mają ogromną możliwość skorzystania z tych międzynarodowych partnerstw poprzez programy wymiany studentów. Nasi studenci rozpoczęli przełomowym projektów stażowych w Indiach i udał się do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii uzyskania ekspozycji międzynarodowej, będący częścią naszego ogromnym naciskiem na absolwentów zatrudnienia.

Botho Uniwersytet mocno wierzy w dostarczaniu swoim studentom najwyższej środowisku nauczania. Mamy stale inwestować w doskonałej infrastrukturze i najnowsza technologia napędzane zasobów edukacyjnych. Nasz kampus w Gaborone jest dobrze znany jako międzynarodowych standardów i wielu imprez krajowych i międzynarodowych, które odbyły się na terenie naszej firmy ze względu na jakość udogodnień, w tym prestiżowych afrykańskich Igrzysk Młodzieży w 2015 roku. Nasz nadchodzący kampusu w Francistown ma już pierwsze strony gazet z właściwych powodów i plany są na zaawansowanym etapie budowy kampusu w Maun również.

dyscypliny akademickiej połączeniu z doskonałości we wszystkich zajęciach pozalekcyjnych, zapewnia, że ​​absolwenci Botho University posiadać silne połączenie umiejętności. Jesteśmy jednym z najlepszych w rankingu instytucji sportowych w Botswanie który zdobył wszystkie najwyższe uznanie i mistrzostwa w kraju. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, że mamy bogate zaplecze sportowe do koszykówki, siatkówki, siatkówki, piłki nożnej i szachów.

Botho Uniwersytet jest napędzany przez podstawowymi wartościami doskonałości, przywództwa i innowacji, a także ma na celu stać się centrum doskonałości w zakresie szkolnictwa wyższego i motorem pozytywnych zmian społecznych. Skupiamy się na jakości zaowocowało Botho Uniwersytet staje się tylko Uniwersytet w Botswanie z BOS certyfikat ISO 9001: 2008. Z nienaganną reputację jakości na rynku, absolwenci Botho University są liderem w transformacji gospodarki.

Wizja

Botho Uniwersytet chce być centrum doskonałości, innowacyjności oraz zarządzania w wyższych i motorem pozytywnych zmian społecznych i gospodarczych.

Misja

Obsługa za pomocą silnego modelu biznesowego, finansowego i trwałego, BU zapewni jakości doświadczenie edukacyjne, stale przykładowym na krajowych i międzynarodowych standardów akademickich produkować dobrze zaokrąglone, szanse na zatrudnienie absolwentów do rynku globalnego.

Lokalizacje

 • Gaborone

  Botho University Gaborone Campus Botho Education Park, Kgale,, , Gaborone

 • Gaborone

  Botho University Francistown Campus Plot 6434, Tati River Plots,, , Gaborone

  • Lesotho Online

   Botho University Lesotho Campus 4,Maseru Mall Thetsane Maseru, , Lesotho Online

   • Gaborone

    Botho University Maun Campus Opp. Maun Technical College, Boseja, , Gaborone

    pytania