Keystone logo
Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University

Buckinghamshire New University

Wstęp

Dzięki bogatej 125-letniej historii Buckinghamshire New University oferuje wysokiej jakości programy studiów zorientowanych na zatrudnienie w szerokim zakresie dziedzin, w tym:

 • sztuka, projekt i wykonanie
 • biznes, prawo i informatyka
 • opieka zdrowotna i praca socjalna
 • media i branże kreatywne
 • pielęgniarstwo i zdrowie pokrewne
 • szkolenie pilotów, zarządzanie turystyką i zarządzanie lotniskiem
 • odporność na zagrożenia i działania policyjne
 • sport, nauki społeczne i psychologia.

Zostaliśmy uznani za 25 najlepszych uniwersytetów pod względem jakości nauczania w 2021 Good University Guide, a wraz z 98% stopą zatrudnienia absolwentów (HESA 2020), najnowocześniejszymi obiektami i trzema najlepszymi związkami studentów (NSS) 2020) , mamy wszystko, czego potrzeba, aby ustawić się na drodze do sukcesu.

* Szybko zdobądź stopień naukowy dzięki temu przyspieszonemu programowi pierwszego roku. Możesz rozpocząć w styczniu i zakończyć w lipcu - gotowe przejść od razu do drugiego roku we wrześniu. Będziesz:

 • opierać się na naszym kampusie w High Wycombe
 • korzystać z pełnego programu
 • przyspieszyć swoją podróż do szkolnictwa wyższego
 • ciesz się wszystkimi wspaniałymi udogodnieniami w ofercie

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

158483_1.jpg

Najlepszy uniwersytet 20 w Wielkiej Brytanii pod względem zdolności do zatrudnienia absolwentów (HESA 2020)

Od pierwszego dnia będziemy Cię zachęcać do skupienia się na swojej przyszłej karierze i skorzystania z wielu możliwości podczas nauki.

Kontakty branżowe, akredytacje, staże, promocja przedsiębiorczości i zaproszeni goście pomogą Ci wyróżnić się na rynku pracy. Nasz silny nacisk na zatrudnienie przepływa przez wszystkie nasze kursy, a nasi absolwenci mają do opowiedzenia wspaniałe historie.

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jedną z 10 najlepszych brytyjskich uczelni pod względem zatrudnialności absolwentów (HESA 2020), z 98% naszych absolwentów w lub ma zamiar rozpocząć zatrudnienie lub dalsze studia w ciągu 15 miesięcy od ukończenia studiów.

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

158484_2.jpg

Trzech najlepszych związków studenckich (NSS 2020)

Rozumiemy, że studiowanie na Buckinghamshire New University to nie tylko zdobycie stopnia naukowego. Chodzi o zanurzenie się w nowych doświadczeniach, znajdowanie i odkrywanie nowych pasji, nawiązywanie nowych przyjaźni i rozkwit w niesamowity sposób.

Nasz Związek Studentów został ostatnio wybrany numerem trzecim w Wielkiej Brytanii (NSS 2020) i niezależnie od tego, co lubisz, znajdziesz klub, stowarzyszenie lub zespół, do którego możesz należeć. Nie wspominając o niezliczonych innych możliwościach, w które możesz zaangażować się poza kursem, takich jak wolontariat, warsztaty umiejętności oraz bogaty i zróżnicowany kalendarz wydarzeń. Dodatkowo, dzięki naszemu programowi Big Deal , wszystkie nasze kluby, stowarzyszenia i zajęcia są bezpłatne!

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

158485_3.jpg

Najnowocześniejsze udogodnienia

Zainwestowaliśmy w imponujące udogodnienia, więc po ukończeniu studiów Twoja wiedza i doświadczenie będą aktualne. Od symulatora lotu po klinikę szpitalną, klinikę sportu i dobrego samopoczucia po laboratorium psychologiczne - przyszli pracodawcy przekonają się, że znasz już swoją drogę.

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

158486_4.jpg

Idealna lokalizacja

Będziesz uczyć się w jednej z trzech głównych lokalizacji , w pięknym Buckinghamshire ( High Wycombe lub Aylesbury ) lub w tętniącym życiem Middlesex ( Uxbridge ). Gdziekolwiek wyląduje Twój kurs, znajdziesz przyjazne, bezpieczne społeczności, mnóstwo rozrywki, która zapewni Ci zajęcie i mile wspaniałych krajobrazów do odkrycia. Częste i szybkie połączenia z Londynem zapewniają łatwy dostęp do atrakcji stolicy ze wszystkich kampusów bez wysokich kosztów utrzymania. Wszystkie lokalizacje znajdują się w pobliżu stacji kolejowej lub stacji metra. W pobliżu znajdują się również główne londyńskie lotniska, takie jak lotnisko Heathrow.

Dom z dala od domu

Przeprowadzka może wydawać się zniechęcająca, ale oferujemy szereg opcji zakwaterowania do wyboru, a nasze akademiki dają Ci doskonałą okazję do poznania nowych ludzi.

Mamy również wiele usług wsparcia w kampusie, więc bez względu na Twoje pytanie lub problem, możemy skierować Cię do kogoś, kto może pomóc.

Buckinghamshire New University","author_url":"","source":""}" />

158487_5.jpg

Dowiedz się więcej

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą witrynę internetową. Możesz też dowiedzieć się więcej o wspaniałych powodach, dla których warto wybrać Buckinghamshire New University i przyjść na wirtualny dzień otwarty lub porozmawiać online z naszymi pracownikami i studentami.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

 • High Wycombe

  Queen Alexandra Road, HP11 2JZ, High Wycombe

 • Uxbridge

  106 Oxford Road, UB8 1NA, Uxbridge

 • Aylesbury

  59 Walton Street, HP21 7QG, Aylesbury

pytania