Keystone logo
Bunker Hill Community College

Bunker Hill Community College

Bunker Hill Community College

Wstęp

Bunker Hill Community College ( BHCC ), z siedzibą w Bostonie, Massachusetts, jest największą uczelnią społeczną w Massachusetts, do której rocznie zapisuje się ponad 19 000 studentów. BHCC , założone w 1973 roku, jest w pełni akredytowane przez New England Association of Schools and Colleges (NEASC).

Dzięki dwóm głównym kampusom w Charlestown i Chelsea, a także trzem BHCC satelitarnym i kilku centrom instruktażowym w całym regionie Greater Boston, BHCC oferuje szeroką gamę opcji uczenia się, aby zaspokoić różnorodne potrzeby naszego ciała studenckiego. Studenci mogą wybierać spośród kursów dziennych, popołudniowych, wieczornych, późnych wieczorów, weekendowych, internetowych i na odległość, aby dopasować się do ich napiętego harmonogramu.

BHCC jest dumne z tego, że jest najtańszą uczelnią społeczną w Massachusetts. Oferujemy ponad 100 programów akademickich, w tym programy studiów podyplomowych, programy certyfikatów i programy mające na celu umożliwienie studentom ukończenia pierwszych dwóch lat studiów licencjackich przed przejściem na czteroletnią uczelnię. Nasi oddani, troskliwi wykładowcy i doradcy są tutaj, aby pomóc uczniom osiągnąć ich cele osobiste, akademickie i zawodowe.

Lokalizacje

  • Boston

    Rutherford Avenue,250, 02129, Boston

    pytania