Keystone logo
Butler University

Butler University

Butler University

Wstęp

Butler University siedzibą w Indianapolis w stanie Indiana jest uznanym w całym kraju uniwersytetem z sześcioma szkołami akademickimi: sztuką, biznesem, komunikacją, edukacją, sztukami wyzwolonymi i naukami oraz farmacją i naukami o zdrowiu. Jesteśmy znani z zapewniania małych klas, możliwości bezpośredniej interakcji z wykładowcami i rzeczywistego doświadczenia poprzez staże, kooperacje, badania z mentorami wydziału, występy i oferty zaangażowania społeczności. Te możliwości dają naszym studentom wiedzę i umiejętności, których potrzebują, aby doskonalić się po studiach - zarówno na rynku pracy, jak iw życiu. Studenci Butlera odnieśli znaczący sukces po ukończeniu studiów, o czym świadczy 98-procentowy wskaźnik umieszczania na Uniwersytecie w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia studiów.

W 2021 r.Butler zajął pierwsze miejsce na Uniwersytecie Regionalnym na Środkowym Zachodzie przez US News and World Report, nr 1 Najbardziej innowacyjną szkołę, nr 3 w zakresie nauczania licencjackiego i otrzymał krajowe rankingi za doświadczenie pierwszego roku, doświadczenie zdobyte w starszym wieku, i możliwości studiowania za granicą.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Indianapolis

    Sunset Avenue,4600, 46208, Indianapolis

    pytania