Keystone logo
Cameron University inc business

Cameron University inc business

Cameron University inc business

Wstęp

Cameron University zobowiązuje się do zapewnienia swoim studentom najwyższej jakości edukacji od troskliwych i wykwalifikowanych wykładowców. Małe klasy zapewniają środowisko, w którym nauka i sukces uczniów są najwyższym priorytetem.

Historia Cameron University jest zakorzeniona w państwowości Oklahomy. W 1908 roku, rok po uzyskaniu państwowości, władza ustawodawcza Oklahomy utworzyła sześć średnich szkół rolniczych - po jednej w każdym okręgu sądowym. Cameron State School of Agriculture została nazwana imieniem wielebnego ED Camerona, pastora baptystów i pierwszego stanowego superintendenta szkół w Oklahomie. Pierwsze zajęcia odbyły się w Dzień Państwowości 16 listopada 1909 r. W piwnicy budynku banku w centrum Lawton, podczas gdy na zachód od miasta budowano nowy budynek kampusu.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Oklahoma City

    2800 W. Gore Blvd. Lawton, 73505, Oklahoma City

    pytania