Keystone logo
Campion College

Campion College

Campion College

Wstęp

Campion College to pierwsza australijska wyższa uczelnia sztuk wyzwolonych, kształcąca studentów na kierunkach humanistycznych i ścisłych, które stanowią rdzeń zachodniej tradycji intelektualnej.

Nasze studia licencjackie są oparte na tradycyjnym modelu sztuk wyzwolonych, sprawdzonej strukturze edukacyjnej, która wspiera rozwój intelektualny i osobisty studentów, w wyjątkowy sposób przygotowując ich zarówno do pracy, jak i do życia. Pociąga za sobą systematyczne i zintegrowane badanie w zakresie nauk humanistycznych, stymulowanie prawdziwej wolności myśli poprzez otwieranie umysłu na prawdę. Model ten kładzie nacisk na umiejętność krytycznego myślenia i racjonalnego argumentowania, rozwijając jednocześnie kreatywne, analityczne i badawcze umiejętności, które są ważne w każdej karierze.

Jako instytucja katolicka staramy się zapewnić podstawową edukację, która integruje wiarę i wgląd w rozum. Studenci będą mieli kontakt z duchowymi, moralnymi, intelektualnymi i kulturowymi tradycjami wiary, jednocześnie rozwijając zrozumienie roli chrześcijaństwa w historii cywilizacji zachodniej. Chronimy poszukiwanie prawdy, zachowując równowagę w zakresie swobód intelektualnych.

Lokalizacje

  • Toongabbie

    8-14 Austin Woodbury Pl, 2146, Toongabbie

    pytania