Keystone logo
Canadian Career College

Canadian Career College

Canadian Career College

Wstęp

CTS Canadian Career College : poznaj różnicę

CTS Canadian Career College to lokalna prywatna szkoła zawodowa z siedzibą w North Bay w Ontario, z czterema kampusami zlokalizowanymi w North Bay, Barrie, Sudbury i Sault Ste. Marie. Jest zarejestrowana jako prywatna szkoła zawodowa zgodnie z ustawą o prywatnych szkołach zawodowych z 2005 r. I ma 30-letnią historię doskonałości w nauczaniu na wydziałach opieki zdrowotnej, prawa i sprawiedliwości, biznesu i informatyki.

Programy w CTS Canadian Career College - z których wszystkie zostały zatwierdzone jako programy zawodowe zgodnie z ustawą o prywatnych szkołach zawodowych z 2005 r. - są aktualne i, co ważniejsze, pożądane na obszarach geograficznych obsługiwanych przez College. Wszystkie programy trwają krócej niż rok, z których większość oferuje obowiązkowe lub fakultatywne praktyki, które pozwalają studentom zastosować w praktyce teoretyczne elementy programów. Jako stosunkowo mała szkoła, CTS Canadian Career College jest w stanie zaoferować wiele zajęć indywidualnych z instruktorami i personelem administracyjnym. Wiceprezes ds. Akademickich dr Amanda Harris stwierdza: „Jesteśmy dumni, że udało nam się utrzymać niewielki rozmiar naszej uczelni, ponieważ pomaga nam to w utrzymaniu kolegialnej i wspierającej atmosfery; studenci ściśle współpracują z wykładowcami, pracownikami administracyjnymi i między sobą. Ponadto nasz mały rozmiar pozwolił nam utrzymać wysoki poziom zatrudnienia studentów, a także umożliwił nam świadczenie cennych usług, takich jak pomoc finansowa na miejscu, pomoc przy przyjęciach na miejscu, bezpłatne korepetycje dla dojrzałych studentów i testowanie, pomoc w znaleźć odpowiednie i niedrogie zakwaterowanie oraz pomoc w poszukiwaniu pracy - żeby wymienić tylko kilka. ”

Do tej determinacji, aby zachować CTS małe i kolegialne, towarzyszy zobowiązanie do zatrudniania tylko wysokiej jakości instruktorów, którzy mają odpowiednie doświadczenie w zakresie siły roboczej w dziedzinach, których nauczają, a także do zapewnienia, że programy nauczania pozostaną jednymi z najlepszych w kraju, po przydzieleniu czasu i zasoby potrzebne do certyfikacji i akredytacji ich programów w kilku wysoce konkurencyjnych i rygorystycznych organach akredytujących. Uczelnia pozostaje jedną z wybranych grup szkół wyższych w Ontario, a faktycznie w Kanadzie, która otrzymała akredytację dla programu Pharmacy Technician (przez Canadian Council for Accreditation of Pharmacy Programs) i programu Paralegal (przez Law Society of Upper Canada ). Ponadto program poradnictwa w zakresie interwencji w zakresie uzależnień jest uznawany przez Kanadyjską Radę Certyfikacyjną Doradców ds. Uzależnień.

Lokalizacje

  • North Bay

    Seymour Street,1495, P1A 0C5, North Bay

    Programy

      pytania