Keystone logo
Capilano University

Capilano University

Capilano University

Wstęp

Capilano University (wówczas college) został założony w 1968 roku. W 1973 roku otworzyliśmy nasz stały kampus w North Vancouver. Cztery lata później otworzyliśmy kálax-ay kampus Sunshine Coast w Sechelt, a CapU Lonsdale otwarto w 2020 roku.

CapU zapisuje każdego roku około 12700 studentów, 9000 w programach kredytowych, prawie 1200 na kursach innych niż kredytowe i 2500 studentów zagranicznych.

Uniwersytet został nazwany na cześć szefa Joe Capilano, ważnego przywódcy narodu Salish w Squamish (Sḵwx̱wú7mesh) Nation of the Coast Salish. Nasze kampusy znajdują się na tradycyjnym i rodowym terytorium narodów Squamish, Tsleil-Waututh, Musqueam, Lil'wat i Sechelt (shíshálh).

W 2008 roku rząd prowincji zmienił nazwę na Capilano University .

Aby dowiedzieć się więcej o tym, skąd pochodzimy i jak CapU nadal się rozwijało przez ostatnie 52 lata, zapoznaj się z naszą historią.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • North Vancouver

    Purcell Way,2055, V7J 3H5, North Vancouver

    pytania