Keystone logo
Capital University

Capital University

Capital University

Wstęp

Capital University to prywatna czteroletnia instytucja licencjacka i podyplomowa znajdująca się w stolicy Columbus w stanie Ohio. W Capital zmieniamy życie poprzez wyższe wykształcenie, a naszym celem jest cel. Dzięki wciągającemu, silnemu i konwergentnemu podejściu do nauczania i uczenia się znajdujemy, karmimy i udoskonalamy rolę, do której każdy z nas się urodził - bez względu na to, kim jesteśmy.

Mając korzenie, które mocno osadzają nas w historii doskonałości akademickiej, swobodnych dociekań i indywidualnego rozwoju każdego studenta, Capital łączy osobiste podejście ze zrównoważoną edukacją w zakresie sztuk wyzwolonych i studiów zawodowych. Od momentu założenia przez Kościół luterański w 1830 roku i statusu uniwersytetu w 1850 roku, Capital był pośrednikiem w kształtowaniu zaangażowanych obywateli i celowych przywódców, którzy ulepszają swój przemysł, społeczności i społeczeństwo.

Nasze korzenie chronią nas, gdy dążymy do innowacji, nowych sposobów poznawania i lepszych sposobów wnoszenia wkładu. Nasze wartości stanowią dla nas podstawę, ponieważ usuwamy przeszkody, aby każdy student, wykładowca, personel, członek społeczności i sąsiad mógł robić więcej, a nie mniej.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Hamilton Garden

    Hamilton Garden, Stany Zjednoczone

    pytania