Keystone logo
Cardiff University Psychologia BSc
Cardiff University

Psychologia BSc

Cardiff, Wielka Brytania

3 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Sep 2024

GBP 28 200 / per year *

W kampusie

* dla zagranicy | dla domu rok drugi i trzeci: £9,250 / rok pierwszy: £9,000

Wstęp

Psychologia to systematyczne i naukowe badanie umysłu i zachowania. Psychologowie badają, jak myślimy, czujemy i działamy, zarówno indywidualnie, jak i jako część grupy społecznej. Psychologia ma szeroki zakres zastosowań w służbie zdrowia i usługach społecznych, w przemyśle i handlu oraz w edukacji.

W tym trzyletnim programie będziesz studiować psychologię z naukowego punktu widzenia, z naciskiem na jej aspekty społeczne, poznawcze i biologiczne. Osadzony w aktywnym środowisku badawczym, kurs ten rozwinie krytyczne umiejętności ilościowe i jakościowe, które umożliwią przewidywanie i wyjaśnianie ludzkich zachowań.

Kurs ten jest akredytowany przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne i jest prowadzony przez naszych entuzjastycznych, aktywnych badawczo wykładowców z jednego z wiodących brytyjskich wydziałów badań psychologicznych.

Dlaczego warto studiować ten kurs?

W tym trzyletnim programie będziesz studiować psychologię z naukowego punktu widzenia, z naciskiem na jej aspekty społeczne, poznawcze i biologiczne. Będziesz nauczany przez praktykujących naukowców - w wielu przypadkach wiodących ekspertów w swoich dziedzinach.

Akredytowany przez Brytyjskie Towarzystwo Psychologiczne (BPS)

Program ten spełnia wysokiej jakości standardy edukacyjne określone przez BPS.

Top 10

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych kierunków psychologicznych w Wielkiej Brytanii (Complete University Guide, 2024).

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w ramach studiów

Jesteśmy jedną z niewielu szkół psychologicznych, które oferują możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na naszym kierunku Psychology with Professional Placement (BSc).

96% Zatrudnienie

96% naszych absolwentów jest zatrudnionych, kontynuuje naukę lub uczy się obu tych rzeczy 15 miesięcy po ukończeniu studiów (Badanie wyników absolwentów, 2021/22).

Uznani na arenie międzynarodowej naukowcy zaangażowani w projektowanie i realizację kursów

95% naszych badań jest wiodących na świecie lub doskonałych na arenie międzynarodowej (Research Excellence Framework, 2021). Będziesz uczyć się od naukowców, którzy pracują w całym spektrum psychologii, aby stawić czoła głównym wyzwaniom stojącym przed społeczeństwem i środowiskiem.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Opłata za program

O szkole

Chat with students

pytania