Keystone logo
Carl Benz School of Engineering

Carl Benz School of Engineering

Carl Benz School of Engineering

Wstęp

Carl Benz School of Engineering to Kolegium Inżynierii Mechanicznej znanego na całym świecie Instytutu Technologii w Karlsruhe (KIT) , oferujące studia licencjackie z inżynierii mechanicznej prowadzone w języku angielskim.

Carl Benz School jest niezależną instytucją w ramach Instytutu Technologii w Karlsruhe (KIT) o strukturze przypominającej kolegium. Oferuje studentom z całego świata możliwość zdobycia tytułu licencjata z inżynierii mechanicznej całkowicie w języku angielskim lub po prostu uzyskania wglądu w studiowanie inżynierii za pośrednictwem jednej ze Szkół Letnich. Po pomyślnym ukończeniu 3-letniego programu studenci otrzymują tytuł Bachelor of Science (licencjat) wydany przez KIT.

W ramach KIT Szkoła Carla Benza tworzy i przekazuje wiedzę dla społeczeństwa i środowiska. Od badań podstawowych po zastosowania, KIT przoduje w szerokim zakresie dyscyplin, tj. w naukach przyrodniczych, naukach technicznych, ekonomii oraz naukach humanistycznych i społecznych. Stara się wnosić znaczący wkład w globalne wyzwania stojące przed ludzkością w dziedzinie energii , mobilności i informacji . Jako Uniwersytet Badawczy w Stowarzyszeniu Helmholtza, KIT jest wyjątkową placówką naukowo-edukacyjną, która bierze udział w międzynarodowych konkursach i zajmuje czołową pozycję wśród uczelni technicznych na świecie (patrz Rankingi ). Wysiłki innowacyjne KIT budują pomost między ważnymi odkryciami naukowymi a ich zastosowaniem z korzyścią dla społeczeństwa, dobrobytu gospodarczego i zachowania naszej naturalnej podstawy życia.

Na czas studiów studenci Carl Benz School otrzymują przywilej różnych dodatków o strukturze przypominającej międzynarodową uczelnię:

 • Studenci mają dostęp do udogodnień i usług w KIT.
 • Studenci uczęszczają na zwarte zajęcia o elitarnej strukturze, oferowane przez wykładowców uczelni KIT.
 • Studenci otrzymują stałe doradztwo zawodowe i wsparcie.
 • Studenci dołączają do różnych działań społecznych, koncentrując się nie tylko na nauce, ale także na budowaniu bliskiej sieci międzynarodowych rówieśników, przyjaźni i związków na całe życie, a także na indywidualny rozwój.

Dlaczego warto uczyć się w szkole Carl Benz?

Orientacja międzynarodowa

CBS jest różnorodna, otwarta i bardzo zorientowana międzynarodowo. Na kampusie jest ponad 90% studentów zagranicznych, a nasi absolwenci pochodzą z ponad 50 krajów na całym świecie.

Silna sieć branżowa

Wielu absolwentów chce wejść na niemiecki rynek pracy. Aby to ułatwić zachęcamy naszych studentów do odbywania praktyk. W ramach specjalizacji Global Production Management studenci uczestniczą nawet w branżowym programie szkoleniowym.

Studiuj przyszłość inżynierii

Licencjat dzieli się na studia podstawowe na kierunku ogólnym Inżynieria Mechaniczna, w tym specjalizacja Inżynieria Samochodowa, Globalne Zarządzanie Produkcją i/lub Inżynieria Energetyczna.

Poradnictwo dotyczące nauki i kariery

CBS zapewnia studentom wsparcie w zakresie codziennych pytań dzięki zindywidualizowanym wskazówkom dotyczącym nauki, a także spersonalizowanej usłudze kariery.

Doskonała lokalizacja

Karlsruhe znajduje się w sercu Europy i oferuje łatwy dostęp do gór, jezior, rzek, lasów, zamków, narciarstwa i innych sportów na świeżym powietrzu. Do wielu miejsc w Europie, takich jak Paryż (2,5 godziny), Amsterdam (5,5 godziny), Londyn (6 godzin) czy Praga (7 godzin), można wygodnie i szybko dojechać pociągiem.

Funkcje kampusu

Bezpieczne zakwaterowanie na terenie kampusu

CBS oferuje wszystko w jednym: Zakwaterowanie w kampusie i akademicy, a także obiekty rekreacyjne (tj. pokój muzyczny), można znaleźć pod jednym dachem.

  Lokalizacje

  • Karlsruhe

   Schloßplatz,19, 76131, Karlsruhe

  • Suzhou

   Suzhou, Chiny

   pytania