Keystone logo
Carleton University Undergraduate

Carleton University Undergraduate

Carleton University Undergraduate

Wstęp

Witamy na Carleton University, stołecznym uniwersytecie Kanady!

Carleton University, Kanadyjski Uniwersytet Stołeczny, to dynamiczny i innowacyjny uniwersytet z silnym zaangażowaniem w nauczanie, badania i uczenie się. Nasze programy akademickie, społeczność kampusu, położenie stolicy i globalne możliwości zapewniają niezliczone możliwości nauki zarówno w klasie, jak i poza nią.

Carleton University znajduje się w Ottawie, stolicy G7, która oferuje możliwości, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Znana przede wszystkim jako siedziba rządu federalnego Kanady, Ottawa jest tym i znacznie więcej. Jest domem dla ponad 130 ambasad i wysokich komisji z całego świata, a także licznych organizacji narodowych i muzeów. W rejonie Ottawy znajduje się duży procent głównych kanadyjskich ośrodków badawczych w dziedzinie medycyny, kliniki i nauk przyrodniczych, podobnie jak przemysł technologiczny obejmujący ponad 1900 firm.

Ottawa jest również jedną z najpiękniejszych stolic na świecie, z dużą liczbą okolicznych parków i spokojnych terenów zielonych, drogami wodnymi wijącymi się przez miasto oraz historycznymi i architektonicznymi zabytkami. Wspaniały park Gatineau, w którym znajduje się 165 km szlaków turystycznych, znajduje się w National Capital Region.

Usytuowany na pięknym kampusie, zaledwie kilka minut od centrum miasta, Carleton zyskał reputację jednego z czołowych uniwersytetów w dziedzinie spraw międzynarodowych, handlu, dziennikarstwa i zaawansowanych technologii. Szeroka gama programów uznanych w kraju i za granicą oferuje elastyczność wyboru stopnia odpowiadającego Twoim zainteresowaniom.

Najlepsze środowiska nauki łączą teorię i praktykę. Badania pokazują, że uczenie się przez doświadczenie przyczynia się do zaangażowania uczniów, głębszego uczenia się, lepszych wyników w nauce oraz lepszych umiejętności zawodowych i życiowych. W Carleton staramy się zapewnić uczniom doświadczenia z prawdziwego życia, które przenoszą klasę do świata i świat do klasy. Kładziemy nacisk na praktyczne badania, zaangażowanie społeczności, doświadczenie zawodowe i wciągającą naukę.

Wiele naszych programów obejmuje opcje współpracy lub praktyki, co pozwala uczniom rozwijać swoje umiejętności w środowisku pracy. Zachęcamy również do badań licencjackich, inicjatyw w zakresie przedsiębiorczości i nauki w zakresie usług społecznych. Posiadanie płatnego doświadczenia „w świecie rzeczywistym” stanowi uzupełnienie wszystkiego, czego uczy się w klasie i otwiera drzwi możliwości po ukończeniu studiów licencjackich.

Carleton ma długą historię przyciągania międzynarodowych studentów do naszego przyjaznego i integracyjnego kampusu. Obecnie na uniwersytecie studiuje około 4500 międzynarodowych studentów ze 150 krajów, tworząc zróżnicowaną i wspierającą się społeczność akademicką. Zobowiązujemy się do dawania poprzez edukację, jednocześnie dążąc do wniesienia wkładu w dobro wspólne. Te podstawowe wartości leżą u podstaw koncentracji uniwersytetu na badaniach, partnerstwach społecznych i doskonałości nauczania.

Statystyka

Z ponad 100 kierunków i specjalizacji do wyboru, Carleton oferuje 22 programy studiów licencjackich na wydziałach Sztuki i Nauk Społecznych, Biznesu, Inżynierii i Projektowania, Nauki i Spraw Publicznych. Ponad 30 000 studentów korzysta z naszych małych i interaktywnych klas, najnowocześniejszych badań, laboratoriów i obiektów sportowych.

  Funkcje kampusu

   English Language Requirements

   Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

   Lokalizacje

   • Ottawa

    315 Robertson Hall 1125 Colonel By Drive, K1S 5B6, Ottawa

    pytania