Keystone logo
Carnegie Mellon University

Carnegie Mellon University

Carnegie Mellon University

Wstęp

Stworzenie transformacyjnego doświadczenia edukacyjnego dla uczniów skupionych na głębokiej wiedzy dyscyplinarnej; rozwiązywanie problemów; umiejętności przywódcze, komunikacyjne i interpersonalne; oraz zdrowie i dobre samopoczucie.

Aby kultywować transformacyjną społeczność uniwersytecką zaangażowaną w (a) przyciąganie i zatrzymywanie różnorodnych talentów światowej klasy; b) tworzenie środowiska współpracy otwartego na swobodną wymianę pomysłów, w którym mogą rozwijać się badania, kreatywność, innowacyjność i przedsiębiorczość; oraz (c) zapewnienie, by jednostki mogły w pełni wykorzystać swój potencjał.

Wpływać na społeczeństwo w sposób transformacyjny — regionalnie, krajowo i globalnie — poprzez współpracę z partnerami spoza tradycyjnych granic kampusu uniwersyteckiego.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Pittsburgh

    Carnegie Mellon University Civil and Environmental Engineering, 119 Porter Hall, 5000 Forbes Avenue, PA 15213, Pittsburgh

pytania