Keystone logo
Central Methodist University

Central Methodist University

Central Methodist University

Wstęp

Założony w 1854 roku, Central Methodist University to czteroletni, prywatny, liberalny uniwersytet artystyczny. Główny kampus CMU, siedziba College of Liberal Arts and Sciences (CLAS), znajduje się w Fayette w stanie Missouri i obejmuje 1100 studentów. Ponad 4000 studentów uczestniczy w CMU College of Graduate and Extended Studies (CGES), który oferuje zajęcia online i na terenie całej Missouri i regionu. CMU jest stowarzyszona ze Zjednoczonym Kościołem Metodystycznym i przyjmuje studentów wszystkich wyznań.

Central Methodist University znany jest z wysokiej jakości programów edukacyjnych dla absolwentów i absolwentów, z ich doświadczeń edukacyjnych opartych na wartościach i długotrwałych związków kościelnych, z silną tradycją sztuk wyzwolonych, naciskiem na charakter i rozwój umiejętności przywódczych oraz z sukcesami absolwentów poprzez ich dalszy rozwój. zajęcia edukacyjne i zawodowe. Charakteryzuje się doskonałością akademicką i proaktywnymi, spersonalizowanymi usługami studenckimi; programy oferowane są w Fayette i w całym stanie za pośrednictwem technologii zdalnego nauczania, a także poprzez partnerstwa ze szkołami, kościołami, szpitalami i innymi instytucjami szkolnictwa wyższego.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Fayette

    411 Central Methodist Square, 65248, Fayette

pytania